2733
2739
عنوان

رنگ موهام +عکس😅

| مشاهده متن کامل بحث + 15027 بازدید | 117 پست
واییی گندم چ صبری داری توو 😂هرکی دگ جای تو بود اصا تحمل نمیکرد شوهرش ملشیتگن خودشو بده .... چقد انع ...

اوووووف😥 از دختره نگو  که بلایی بود برای خودش 

شوهرم هر یه ساعت یکبار یادش میفته میگه اگه گیر من میفتاد درستش میکردم😏😏

برادر شوهرم خیلی پسر ارومیه

خوشحال میشم پیجم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای اره دقیقا خیلی مهربونه . شوهر گندم  برا برادرش ماشین گرفته عروسی و رهن خونه ام باهاشه

چرا براتون عجیبه 😊 واقعا شما برادر شوهراتونو دوست ندارین؟

من اصلا خودم درگیر مسائل مالی نمیکنم پول خودشه دیگه 

خوشحال میشم پیجم 
چرا براتون عجیبه 😊 واقعا شما برادر شوهراتونو دوست ندارین؟ من اصلا خودم درگیر مسائل مالی نمیکنم پول ...

عزیزم یا تو خودت خیلییییی مهربونی یا خانواده شوهرت واقعا خوبن . ن عزیزم ازدواج نکردم من سنی ندارم اخه😅

2728
چرا براتون عجیبه 😊 واقعا شما برادر شوهراتونو دوست ندارین؟ من اصلا خودم درگیر مسائل مالی نمیکنم پول ...

و اینکه اقا مازیارم خودش عاقله و ب قول خودش زن داری بلده خیلی از مردا برا زن و بچه ی خودشون کم میزارن و در عوض ب فامیلای خودشون کمک بی مورد میکنن. چراغی ک ک ب خانه رواس ب مسجد حرام است . ولی همسر تو اینطوری نیس و این خیلی خوبه ک قدر و اندازه همه چیزو میدونه 

عزیزم یا تو خودت خیلییییی مهربونی یا خانواده شوهرت واقعا خوبن . ن عزیزم ازدواج نکردم من سنی ندارم اخ ...

خانواده ی شوهرم خوبن مثل خونواده ی خودم میمونن

اگه اونا رو هم در آینده مثل خانواده ی خودت دوست داشته باشی  مشکلی پیش نمیاد

خلاصه توی هر خانواده ای اختلاف نظر هست منم سعی میکنم همه چی رو به دل نگیرم

خوشحال میشم پیجم 
و اینکه اقا مازیارم خودش عاقله و ب قول خودش زن داری بلده خیلی از مردا برا زن و بچه ی خودشون کم میزار ...

بله باهات موافقم انصافا عدالتو رعایت میکنه 

هردو طرفو نگه می داره 

هفته ی گذشته همین داداشش یهو عصبانی شد با من با صدای بلند صحبت کرد جلوی جمع زد در گوش برادرش که چرا صداش برام بالا برده از این موضوع خوشحال نشدم حتی دعواشم کردم گفتم نباید دخالت میکرد ولی همین که دو طرفو نگه می داره خیلی مهمه

خوشحال میشم پیجم 
2740
بله باهات موافقم انصافا عدالتو رعایت میکنه  هردو طرفو نگه می داره  هفته ی گذشته همین داد ...

واییی ناموسا که مازیار خیلی باحاله

منم دلم سوخت برا داداشش ولی ادم چقد باید زنشو بخواد که بزنه در گوش پاره تنش😬

واییی ناموسا که مازیار خیلی باحاله منم دلم سوخت برا داداشش ولی ادم چقد باید زنشو بخواد که بزنه در گ ...

باحال نیست  خودخواهه😏😏😏😏

کارش خوب نبود 

ما خودمون با هم کنار میومدیم

خوشحال میشم پیجم