2733
2739
عنوان

لباس مجلسی عکس

358 بازدید | 5 پست

خانما این لباس مجلسیو من فقط یبار پوشیدم... قیمتشم گذاشتم ۴۰۰ ولی ارزونترم میدم... تهران هستم سایز ۳۸ تا ۴۲ میخوره

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بزار تو کمدا اونجا سریع تر و راحتتر فروش میره 

چشم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2728
حیغه خب نگهش داری چی میشه مثلا..خیلیم قشنگه

سایزم نیست عزیز... چاق شدم زیپش بسته نمیشه