2737
2734
عنوان

شوهرم میگ تو طلای مادرمو دزدیدی

2311 بازدید | 69 پست

بخدا ازش جدا میشم بالاخره...

زمانی ک عقد بودیم یبار شوهرم گف مامانم اینا خونه نیستن بیا بریم اونجا من و اونم رفتیم خب دوران عاشقی و نامزدبازی اینا بود بعد رفتیم تو اتاق شوهرم رفت دسشویی چشمم خورد ب اینه دیدم مادرشوهرم همه طلاهاشو گذاشته رو میزتوالتش همه رو پهن کرده بود اونجا منم تعجب کردم چرا همه رو باهم گذاشته سر دست 

اگه این زندگی باشه اگه این سهمم از دنیاست من از مردن هراسم نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعد چندروز اتفاقی دیدم مادرشوهرم رو گوشی شوهرم پیام داده ادم تو خونه خودشم  دزدی میشه ازش معلوم بود پیامای قبلشون حذف شده گفتم چیشده؟ ؟؟گفت هیچی گفتم چی دزدیدن از مامانت گفت هیچی بابا الکی ی چیزی  نوشته گفتم باش منم دیگ اصرار نکردم و کلا فراموش کرده بودم تا امشب

2738

حتما ازقصد رو دست بوده تا امتحان کنه

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا

لایک🤗

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢

واي مادر شوهر سابق منم به جاريم همين تهمت و زده بود اون كلا قطع رابطه كرده بود به منم غير مستقيم تهمت زدن كه انگشتر نامزدي خواهر شوهرمو برداشتم شوهرم شب كيفمو ميگشت اشغال منكه جدا شدم ازش گدا گشنه هارو 

بخاطر جریان امروز ک شوهرم ورداشته کارت منو برده از پولای داداشم یواشکی برداشته اول انکار میکرد میگف برنداشتم حالا ک دستش رو شده میگ برو بابا تو یادت رفته اومدی خونمون از طلاهای مامانم دزدیدی!!!!دزد!!!!! بهت چیزی نگفتم نمیخواستم ب روت بیارم خجالت بکشی 
چند دیقع هنگ بودم قسم خوردم گفتم ایشالا هرکی برداشته عزیزش بمیره از خونه انداختمش بیرون گفتم دیگ حق نداری بیای 
اینجا اشغال

2706