2733
2739

واسه من هنو ی ماه نشده

و هنو باور نمی کنم

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدرم خیلی ساله آسمانی شده،هر شب به یادشم،حتی نتونستم یه بار خونمون دعوتش کنم و ازش پذیرایی کنم تا دستپختم رو بهش نشون بدم و اون بهم افتخار کنه....

خدا رحمت کنه تمام مادران و پدران آسمانی رو 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

دخترم پناه منه،پسرم آرامشم،همسرم تکیه گاهم....👨‍👩‍👧‍👦
2731
[QUOTE=115309317]واسه من هنو ی ماه نشده و هنو باور نمی خدا رحمتشون کنه ، هرچی بیشتر میگذره نبودش درآ ...

۵۵ سال، احساس می کنم یه طرفم باهاش رفتهوزیر خاک و دیگ م برنمی گرده

سر خاک و ختم و این مراسما همه نشستن زار زدن ب ی هفته نکشید فراموش کردن

فقط منم ک عادت نمی کنم

خدا روح همه ادم هایی ک تو این دنیا حداقل برای یه نفر عزیز بودنو شاد کنه

همینطور پدر شما🌷

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        
من شونزده ساله ندارمش هنو باورم نشده

خیلی سخته وقتی به این فک میکنم که یه روز مثل شما بگم پدرم سالها نیست دلم میخواد خودمو ریز ریز کنم  

برای شادی روح پدرم صلوات
2740
۵۵ سال، احساس می کنم یه طرفم باهاش رفتهوزیر خاک و دیگ م برنمی گرده سر خاک و ختم و این مراسما همه نش ...

واییییی خیلی جوان بودن ، چطور شد؟؟؟؟

برای شادی روح پدرم صلوات
خیلی سخته وقتی به این فک میکنم که یه روز مثل شما بگم پدرم سالها نیست دلم میخواد خودمو ریز ریز کنم &n ...

درکت میکنم عزیزم من کل بچکیم تا الان نداشتمش خیلی وقتا حسودیم میشه به اونایی که باباباشون میرن بیردن هیجوقت تکیه گاه نداشتم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
درکت میکنم عزیزم من کل بچکیم تا الان نداشتمش خیلی وقتا حسودیم میشه به اونایی که باباباشون میرن بیردن ...

واقعا دردیه که تا کسی تجربه اش نکنه قابل درک نیست ، من پدرم به شدت باعث افتخارم بود ، وقتی توخانواده شوهرم میمود اینقدر باشخصیت ، متین ، مهربان ، باابهت و....بود که دلم میخواست ازشدت افتخارتوآسمونا پرواز کنم ، چه دردناکی تمام روح وجسمم درد میکنه ، 

برای شادی روح پدرم صلوات
واییییی خیلی جوان بودن ، چطور شد؟؟؟؟

سکته مغزی کرد، یه بارم پارسال سکته کرده بود ولی رو به بهبود بود. فقط هر کار می کردم فشار خونش کنترل نمی شد... چی بگم، حیف از ادماییک با رفتنشون عزیزانشونو با ی کوه دلتنگی تنها می ذارن، اونوقت یه عده لاشخور تو این مملکت خون مردمو تو شیشه می کنن و هر روزم سالم تر می شن.

سکته مغزی کرد، یه بارم پارسال سکته کرده بود ولی رو به بهبود بود. فقط هر کار می کردم فشار خونش کنترل ...

خدا روحشون شاد کنه ، واسه پدرتون زیاد صدقه بده ، اگرم نماز وروزه غذا داره یه طور براش بجا بیار البته  اگه پسر نداره یا انجام نمیده من پدرم نمازوروزه قضا نداشت ولی هرکاری میکنم نصف ثوابشو به پدرم هدیه میکنم

برای شادی روح پدرم صلوات
خدا روحشون شاد کنه ، واسه پدرتون زیاد صدقه بده ، اگرم نماز وروزه غذا داره یه طور براش بجا بیار البته ...

روح همه شون شاد🌷

خدا روحشون شاد کنه ، واسه پدرتون زیاد صدقه بده ، اگرم نماز وروزه غذا داره یه طور براش بجا بیار البته ...

عزیزم تو تاپیک مامان آلا دیدمتون 

منم پدرم 9 ماهه که سفر کرده 

بعد از سفرِ پدرم، یه تاپیک ایجاد کردم در مورد زندگی بعد از مرگ و تجارب مرگِ موقت، دوست داشتی برو بخون 

امیدوارم به آرامشتون کمک بشه 🙏🙏