2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

Aanti TPO با چیزی پایین نمیاد

وقتی این مارکر بالاست طبیعتاTSH هم بالاست ولی هورمون تیروئیدتون نرمال که به این وضعیت میگن تیروئیدیت هاشیموتو

شما باید لووتیروکسین مصرف کنین برای تنظیم هورمونهای تیروئیدتون و میتونین باردار بشید مشکلی نداره 

ولی کسی که anti TPO بالایی داره ممکن ریسک سایر بیناریهای خودایمنی رو بیشتر داشته باشه

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
2731
Aanti TPO با چیزی پایین نمیاد وقتی این مارکر بالاست طبیعتاTSH هم بالاست ولی هورمون تیروئیدتون نرمال ...

آنتی تی پی او با مصرف پردنیزولون و لووتیروکسین پایین میاد. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
Aanti TPO با چیزی پایین نمیاد وقتی این مارکر بالاست طبیعتاTSH هم بالاست ولی هورمون تیروئیدتون نرمال ...

من tpo بالاس tshنرماله بهم پردنیزلون داده

کاربر سال ۹۴ بودم بنزین لعنتی کاربریمو اتیش زد😨😨😨🤒🤒
2740
 يعني احتمال سقط هست؟

بله یکی از عوامل سقطه خصوصا اگه بالای ۵۰۰ باشه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
آنتی تی پی او با مصرف پردنیزولون و لووتیروکسین پایین میاد. 

اصلا بالا بودن Anti Tpo ونقدر مهم نیست که بیمار رو بذاری رو درمان با کورتون

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
2706