2733
2734
عنوان

پس انداز از جيب شوهر

391 بازدید | 40 پست

سلام خانوما ميخواستم ببينم كسي از شما هست كه پس انداز كنه از جيب شوهرش؟؟من شوهرم ولخرجه و پول پس انداز نميكنه 

خواستم راهكاراتونو بدونم

خودمم خونه دارم

اره من حقوق خودمو خرج میکنم و پولی رو که همسرم میده یکمشو پس انداز میکنم

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    

شوهرمنم ولخرجه ماهانه بهم ۱نیم میده برا خرجیم اونو خودم جمع میکنم برا خرجام ریزه ریره ازش میگیرم

خدایا شکرت ک بعد پنج سال سخت بالاخره حاجتمو دادیو ی فندق اومد تو زندگیم🌺💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله پول ازش میگیرم پس انداز میکنم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بهترین کار اینه قرض الحسنه خونگی شرکت کنین نوبت ت که شد پولش رو گرفتی طلا بخری

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

من یکی رو میشناختم اینطوری پس انداز میکرد: موقع خرید چون ی زیاد میزد تخفیف خوب میگرفت مابالتفاوت رو پس انداز میکرد

شوهرش پول می داد با آ ژ انس رفت و آ مد کنه اون با اتوبوس رفت و آ مد میکرد

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                
2738

من مثلا ۳۰۰هزار برلخرید ازش میگیرم اونم خیلی ولخرجه پولم براش مهم نیس هرچی بگیرم نگیرم سراغ نمیگیره سعی میکنم چیز ارزونتر بگیرم یا فقط چیزلی ک نیازمه.بعد بقیه پولی ک مونده برا خودم میمونه

قرعه بنویس خیلی خوبه من اصلا نمیتونستم جمع کنم همش ولخرجی میکردم ولی الان تصمیم گرفتم جمع کنم ماهی پونصد  نوشتم شوهرمم نگفتم قشنگ مجبور میشم چیزایی که واجب نیس نخرم 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
شوهرمنم ولخرجه ماهانه بهم ۱نیم میده برا خرجیم اونو خودم جمع میکنم برا خرجام ریزه ریره ازش میگیرم

چ خوب من البته شوهرم خيلي پول در نمياره اما خانوادش پولدارن

همشم ميناله ندارم قبلنا يكم پول ميداد ماهانه اما الان كه هيچي نميده

من پولی که میداد بهم میریختم به یه حساب دیگه بهس میگفتم تموم شد

بلاخره فهمید پس انداز دارم اخر ماه ازم قرض میگیره وسط ماه بهم برمیگردونه الان چندماهه اوضاع همینه😐 البته سود هم ازش میگیرم 

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
چ خوب من البته شوهرم خيلي پول در نمياره اما خانوادش پولدارن همشم ميناله ندارم قبلنا يكم پول ميداد م ...

شرایط اقتصادی سخت شده درک کن درست میشه

خدایا شکرت ک بعد پنج سال سخت بالاخره حاجتمو دادیو ی فندق اومد تو زندگیم🌺💗
2706