2737
2739
عنوان

باکلاسا

201 بازدید | 36 پست

چه چیزای یه زو رو با کلاس میکنه؟؟؟ کلا چی جوری به خودتون میرسید ؟؟؟ ایده لباس پوشیدن های تو خونه ای رو بگین منم ایده بگیرم . کرم های مراقبت پوستی چیا میزنید با ذکر نام معرفیش کنید 

من هم بیکلاسم هم زشت و پرمو

پول هم ندارم

هیشکی نگام نمیکنه سینگلم 🤕🤕

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ذاتیه بخش زیادیش ده درصد اکتسابیه 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2731
2738
خب موهاتو بزن حداقل 

اخه حساسیت دارم به روشهای اصلاحی 😓😓😓

فوقش ببافم

@خوشبخت۸    

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
پس بافت زدی  دوتا مهره هم بنداز توش قشنگ شه

باشه ولی قشنگ نمیشه نه هیچی تو من قشنگ نمیشه😖

اول اعتماد به نفس داشته باش  خوتو زیباببین

باشه عزیزم سعی میکنم☹⚘

2706