2752
2734
منم شوهرم ۱۰،۱۱ تومن میگیره ولی خودم شلخته ام  هر چقدر لباس گرون گرون میگیرم باز هم شلخته ام

از باغچه خرید کن لباساش خیلی گرون نیستن مثلا مانتو از دویست داره تا کمتر از چهارصد تومن خوبیش اینه وقتی عکس مانتوشو میبینی شلولرو و کیف و روسری هم که مدل تو عکس پوشیده داره من که خیلی خوب نمی تونم ست کنم خیلی راخت انتخاب می کنم فروشنده شعبه ای که ازش خرید می کنم خوش سلیقه است اونم تو ست کردن کمکم می کنه یا مانتو هاتو مشکی بگیر که با هر رنگ روسری و کفش ست میشه کرد

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
چجوری درستش کنم اونم مث برادرا و پدرش مث گداهاشدم واقعا میوه خونه بابام میبینم بال درمیارم😢

دختر جان زیادی سازش کنی شلوارش دوتا خواهد شد با این درآمد از من گفتن بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دختر جان زیادی سازش کنی شلوارش دوتا خواهد شد با این درآمد از من گفتن بود 

😔

چی بگم پدرمادرم باید فکری کنن وقتی اونا حمایتم نکنن من چیکارمیتونم بکنم😢

باذِهْنِتَمْ مِصِ شِکَمِتْ رَفْتارکُنْ آشْغالْ بِ خورْدِشْ نَدِعْ🖤
2731
😗

https://www.instagram.com/baaghcheh2_kerman/

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
برا تو از کدومه  خییییلی جنسش خوبه هرکی میبینه عاشقش میشه😂😂😂

این طرح پالرموعه ،مادرشوهر منم از این داره 

من پارسال عروسی کردم مدل امپریال طلا کوب گرفتم  خیلی شیک و خوشگله ۲۴ سال ضمانت داره  ،فلورانس طلایی هم گرفتم

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
فلورانس دم دستی استفاده میکنم پالرمو برا مهمونی😂😂😂

فلورانس از پالرمو خیلی شیک تره ک 

اونو همه برای مهمون میگیرن 

من از امپریالم برای مهمون استفاده میکنم 

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
شوهرم حدود 15  تومن داره برنامه نویس هست  بابام حدود 300 تومن داره طلافروش هستن 😵

قربون دستت یه سوال از بابات برام میپرسی ممنونت میشم.

من اوایل این ماه که طلا گرمی 427 بود خرید کردم چک دادم برای 27تم همین ماه. طلا فروش گفت به قیمت روز باهات معامله میکنم یعنی 27تم هر چی قیمت طلا بود همون رو ازت میگیرم. بی زحمت از بابات بپرس حق همچین کاری رو داره یا نه. 

قربون دستت یه سوال از بابات برام میپرسی ممنونت میشم. من اوایل این ماه که طلا گرمی 427 بود خرید کردم ...

هر کس یه جور معامله میکنه، ولی اصولا طلا فروشا دیدم همین کارو میکنن و به قیمت روز حساب میکنن، بابای من اصلا نسیه نمیده چون طلای نو رو به قیمت دسته دوم حساب میکنه و چون سود خیلی کمی براشون داره دیگه نسیه دادن نمیصرفه براشون 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
خیلی سخته با دکترجماعت زندگی کردن خیلی

نه بابا همه اینجوری نیستن

من بابام جراحه اصلااا اهل این داستانا نیست

دوستامونم نیستن ، خواهرمم داروسازه اصلا واقعا نه خودش نه دوستاش درگیر این ماجراها نیستن

پدرشوهرمم متخصص اند ایشون هم بشدت خانواده دوست

مادرشوهرمو روانشناسن 

البته ادم عوضی تو همه‌ی شغلا هست و ربطی ب شغل نداره ولی نمیدونم چرا حا افتاده بگن پزشکا کثیفن

یادم تورو فراموش..
2706