2752
2734
مال اینا پنج تا بنزه یه تریلی...  من ک راضی نیستم اینا زیادی خسیسن خرج نمیکنن☹

چ بد ،یعنی حتی ماهانه هم پول درست و حسابی بهت نمیده؟

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دیگه توضیح نده ب کسی عزیزم  اصلا اشتباهه اینجا صحبت کردن  عروس کوچولو تاپیک لباس زد ک عک ...

مسئله اینه که خیلی تفاوت فرهنگی و اجتماعی هست تو این سایت! بخاطر همین میگن دروغ میگی! چون از  قشرها و فرهنگ های متفاوتی هستن همدیگه رو درک نمیکنن!

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
2731
چی دیدین مگه؟ ما که چند تایی دیدیم خانوماشون خیلی راضین. شیک پوش.مرتب مسافرتهای خوب.وسایل لوکس.ماش ...

واللا من که همسرم چندتا دوست پزشک داره یه چیزایی از کارهاشون تعریف میکنن براش اونم میاد به من میگه، دیگه گند کاراشون درمياد ، دخترداييمم دندونپزشکه میگه خیلی وضع شون خرابه از زمون دانشجویی . ولی خب از نظر اقتصادی که معلومه دیگه وضع شون توپه بایدم راضی باشن

دیگه توضیح نده ب کسی عزیزم  اصلا اشتباهه اینجا صحبت کردن  عروس کوچولو تاپیک لباس زد ک عک ...

من کاملا با حرف شما موافقم

یکی دو بار بخاطر مطرح کردن مشکلم چند تا موضوع از زندگیم رو اینجا تعریف کردم

مگه ول کنم بودن

هرچقدر هم عکس و مدرک میدادم، باز میکفتن دروغ میگی

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
چ بد ،یعنی حتی ماهانه هم پول درست و حسابی بهت نمیده؟

نه بابا پول پیشکش دوماه دمپایی نداشتم اخرش رف دمپاییای کهنه و پاره ی مامانشو اورد برام ک بعد دوروز جر خورد باز الانم بدون کفش موندم حالا وسیله های دیگه هیچی 

ای خاهر اینا اگ خسیس بازی درنمیاوردن شیش تا ماشین قطار نمیکردن در خونشون... 

باذِهْنِتَمْ مِصِ شِکَمِتْ رَفْتارکُنْ آشْغالْ بِ خورْدِشْ نَدِعْ🖤
فقط منظورم خوردنی نیست! مایحتاج خونه...شارژ ساختمون..بنزین...غذا... شوینده... تازه خیلی کم از بیرون ...

چندتا بچه

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
واللا من که همسرم چندتا دوست پزشک داره یه چیزایی از کارهاشون تعریف میکنن براش اونم میاد به من میگه، ...

عزیزم همه مثل هم نیستن

من خودم از کادر درمانم

بسیاری از دوستامون پزشک و دندانپزشک و داروسازن

ابدا نمیشه گفت پزشک ها بدتر از بقیه هستن

ادم های متعهد و با اخلاق و خانواده‌دوست هم تو این قشر خیلیییییی زیاده

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
شما که گفتید همسرتون همش با اسنپ میره میاد

زیاد اسنپ میگیره..ولی با ماشینم میره..

ببین همسر من چون کارش ساختمونه... خرید زیاد داره ممکنه تو یک روز بره اهن مکان و شاد اباد ابزار و اهن بخره ...همون روز واسه وسایل لوله کشی بره بهار شیراز... دایم در حال خرید و رفتو امد هست... اون روز که برف اومد تا نصفه شب کل تهران رو گشت برای کپسول گاز  که پیدا نمیشد و پتو برای کارگرا... 

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
من کاملا با حرف شما موافقم یکی دو بار بخاطر مطرح کردن مشکلم چند تا موضوع از زندگیم رو اینجا تعریف ک ...

فقط باید ب بعضیا بی محلی کنی تا یاد بگیرن اگه جوابشونو نمیدی بخاطر شعور بالاته!!! اما ب بعضیا کم محلی میکنی نمیفهمن بیشتر کَنه بازی در میارن😂😂

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2706