2733
2734
چ تودار و مرموزه

خییلیی اصن یه مشکل کاری براش پیش بیاد من اصن نمی فهمم !! اصن نمی دونم قسط چقد داره من که دقیق نفهمیدم میزان درامدش چقده ولی میدونم اونقد خوب هس زمینو باغ برا خودش میخره  هر سالم چن بار مدل ماشینشو عوض میکنه

من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوس تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین مودب نبوده ام شورش رادرآوردم ام !     زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها موهایش رنگ گذاشته !! دختر بد کمر باریک ..دختر بد زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود  حرف منو قبول نداری مجبور نیستی رپلای کنی توام نظرتو بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما همسایه ما نیستین؟ما هم یه همسایه داریم تا وقتی پول دارن با همه میرن رستوران و خرج میکنن مهمون دا ...

نه خداروشکر ما کم نمیاریم... رستورانم نمیریم زیاد..خودم اشپزیم خیلی خوبه(تعریف از خود نباشه  )

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
نظراتون بگید بزنم یانه

عزیزم مغازه اسباب بازی فروشی بزن پول توشه ها !!!

من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوس تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین مودب نبوده ام شورش رادرآوردم ام !     زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها موهایش رنگ گذاشته !! دختر بد کمر باریک ..دختر بد زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود  حرف منو قبول نداری مجبور نیستی رپلای کنی توام نظرتو بده 
خوش بحالمون که مستاجریم؟؟

مستاجرای لاکچری هستین ماهی 8 حقوقتونه

خدا جونم خیلیامون حال دلمون خوب نیست خود هوامونو داشته باش و حالمونو خوب کن..الهی آمین رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین...
2740
کلا شهرستان با تهران خیلی فرق داره! کل خرج خونه تو شهرستان اندازه هزینه بنزین تو تهران میشه! ما حدود ...

دقیقا ما هم هزینمون 10_15 تومنه در ماه

ولی اینجا خیلی قضاوت و مقایسه میکنن و در نهایت بعضیا میان میگن دروغه

البته من اولین باره میگم

کلا نباید گفت انگار

نه من شمالم(متل قو) خب وقتی نمیتونین در این حد پول پس انداز کنین مجبور نیستین تو منطقه ای باشین ک ق ...

اگر همسرم یه پروژه تو منطقه خوب برداره (خودش تو کار ساخت و سازه) یه واحد خودمون برمیداریم..دنبال یه همچین پروژه ای هستیم!

نه که نتونم پس انداز کنم..ببین مثلا من قبلا هرچی پول دستم میرسید طلا میخریدم..الان حدود 400-500تومن طلا دارم ..ولی این پولی که من تو 5سال جمع کردم تازه طلا هم گرون شده سودم کردم زیاد نمیشه باهاش خونه خرید!! ولی من اینگارو میکنم... تقریبا هر سال یه سرویس طلا میخرم...گاهی ارزون ..گاهی گرون..هرقدر بشه پس انداز کرد..

الانم میتونم خونه پایین شهر بخرم ولی ترجیح میدم سرمایه گزاری کنم که خونه دلخواهم رو بخرم!!

هرکسی یه سطح زندگیی داره!

شمال خیلی قیمتا فرق داره و حتی خونه های ارزونشم شیک هستن و میشه یکم بالا پایین خونه دلخواه رو پیدا کرد..ولی بالای شهر تهران خیلی با پایین فرق داره..کسی که عادت نداره تو پایین شهر خیلی اذیت میشه

اره راست میگی حتی خرج مدرسه بچه ها توی شهرستان کمتره

فامیلای خود من تبریزن...یکم طلا میفروشن..یه وام میگیرن خونشون رو دو برابر بزرگتر میکنن.. ولی تو تهران به وام و طلا یه پارکینگ میدن!

اگر همسرم یه پروژه تو منطقه خوب برداره (خودش تو کار ساخت و سازه) یه واحد خودمون برمیداریم..دنبال یه ...

👌👌اینم حرفیه متوجه شدم عزیزم

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑