2733
2734

سلام بچه ها من به همراه شوهرم تصمیم گرفتیم که یه کار جدید را بندازیم یعنی بخوای حساب کنی من اول تصمیم گرفتم الان نزدیک یک ماهه که اینکار را انداختیم دو هفته اول واسمون خیلی خوب بود ولی الان یک هفته است که هیچ فروشی نداشتیم چون که دو هفته اول واسمون خیلی خوب بود تصمیم گرفتیم یه مغازه کرایه کنیم الان حسابی زیر قرض رفتیم تازه از الان به بعد هم باید اجاره مغازه رو بدیم راستش الان شوهرم خیلی استرس داره منم همینطور نمیدونیم که آیا اینکار میشه یا نه نمیدونم که با بدهکاری هامون چیکار کنیم بیشتر استرسش واسه منه چونکه من اول این کار  رو پیشنهاد دادم اگه بد بشه تمام کاسه کوزه ها سر من شکسته میشه به نظرتون چیکار کنم بچه ها این دو روز تمام کارم شده استخاره کردن و فال گرفتن و غیره ولی هیچ کدومش نمیتونه آرومم کنه

چه مغازه ای؟

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶

اگ اشکال نداره بگو چ کاریه

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بیشتر رو این جور کارا باد تبلیغ کنید

قیمتا مناسب باشه سود کمتر

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

توکل کن به خدا... از نیروی جذب کمک بگیر... منم دو سه ماهه کاری که شما میگید شروع کردم ... انشالله موفق میشیم...اولهاش سخته مطمینم به خواسته هامون میرسیم. قوی باش✌✌👏

من به تمام خواسته هام رسیدم. خدایا شکرت😍
کابینت پیش ساخته

شوهرت میسازه؟؟؟

سوره واقعه رو بنویس بزن سر در مغازه انشالاه هم فروش خوب میشه هم برکت میاره اعتقاد کن 

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘

بهتره شما تو مغازه باشی شوهرت بره برا بازاریابی

انرژی مثبت یادت نره همیشه صبح که از خواب بیدار میشی بگو امروز کارمون میگیره فروشمون زیاده  باور داشته باشه

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
2706