2733
2739
عنوان

بچه ها میشه لطفا بیاین

58 بازدید | 13 پست

من مامانم و بابام از هم جداشدن خیلی سال پیش بعد از اینکه مامانم جداشد با ی مرد غریبه ازدواج کرد ک اصلا مرد خوبی نبود مامانمو کتک میزد و چون وضع مالی مامانم خوب بود همش ازش پول میگرفت کلا فقط بخاطر پولش میخواستش‌چ روزایی ک بدنشو کبود میکرد من از مدرسه میومدم میدیدم همه ی بدنش کبوده صورتش زخمیه ۲سال پیش ازش جداشد توو اون روزای سخت من هیچکسو نداشتم بابامم بچگی ولمون کرده بود خواهرم تنها کسی بود ک داشتم😔وقتی ازدواج کرد و رفت ی شهر دیگه من خیییلی تنها شدم اونقد تنها ک در عرض چندماه ۸ کیلو کم کردم افسرده شدم مامانم همش غر میزنه همش ته خونه اس ن مهمونی میاد ن میذاره من جایی برم وقتی میرم خونه دخترعموام میگه من نمیام تو برو وقتی ک من میرم بعد ۲ ساعت میگه بیا خونه نمیذاره جایی بمونم بخاطر اینکه خودش تنهاس الان چندماهه خواهرمو ندیدم بهش اصرار میکنم بیا بریم میگه نمیام نمیذاره منم برم خسته شدم از این وضعیت تازه امروز برمیگرده میگه تو از حسین (شوهردومش] بیشتر منو اذیت میکنی من مگه چیکار میکنم همش توو اتاقمم حتی صدامم درنمیاد 😔

ی صلوات برای خوشبختیم میفرستین..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درود 

به مادرتون حق بدین بعد از این همه سختی! 

و اینکه ایشون نیاز به مشاوره دارن با سیاست هدایتشون کنید به مشاوره! 

خودتون هم شاد نگه دارید و انرژی مثبت بفرستید...! 

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 
2731

من توو این سن دوس دارم برم بیرون بگردم ولی از دست مامانم چیکار کنم😔هیچوقت بابامو نمیبخشم اگه اون از بچگی ولمون نمیکرد الان این وضعیت زندگی من نبود😔😔😔😔😔

درود  به مادرتون حق بدین بعد از این همه سختی!  و اینکه ایشون نیاز به مشاوره دارن با سیاس ...

من دلم میخواد بهش روحیه بدم همیشه میگم زندگی کن مامان اینکه تو میشینی ته خونه هیچیو درس نمیکنه ولی کیه ک گوش کنه میدونم تنهاس ولی با این کاراش منم داره اذیت میکنه مشاوره چیه حتی حاضر نمیشه ب حرفای من گوش بده

خب عزیزم الان ما بهت بگیم چیکار کنی؟؟  فقط بهت میگم برای فرار از این وضعیت به هیچ مرد غریبه ای ...

فقط خواستم دردودل کنم هیشکیو نداشتم باهاش حرف بزنم ن اعتماد نمیکنم ب کسی

2738
عزیزم سخت نگیر. مامانتو آروم کن. جبهه نگیر. اون طفلکم خیلی سختی کشیده

شرایطم خیلی سخته من توو روش هیچی نمیگم ولی واقعا این گوشه گیریش رو روحیه ام تاثیر گذاشته

من دلم میخواد بهش روحیه بدم همیشه میگم زندگی کن مامان اینکه تو میشینی ته خونه هیچیو درس نمیکنه ولی ک ...

جو رو شما عوض کنید! 

در خونتون ترانه های شاد بذارید.

مادرتون رو بین دو راهی بذارید.

مثلا خودتون رو به مریضی بزنید بگید بیرون رفتن خوبه واسم اما توهم باید بیای با من! 

روی نقطه ضعف مادرانه دست بذارید و ازش استفاده کنید تا هم جو خونه و هم افسردگی مادرتون رو تغییر بدین.

مسلما با یکی دوماه حل شدنی نیست پس همچنان به صبر شما نیاز هست.

اما انرژی منفی اصلا نفرستید. در که روی یه پاشنه نمیچرخه! اینقدر روزهای خوبی در پیش راهه....

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 
جو رو شما عوض کنید!  در خونتون ترانه های شاد بذارید. مادرتون رو بین دو راهی بذارید. مثلا خود ...

من همه ی اینکارا رو کردم اهنگ ک میذارم میگه قطعش کن سرم رفت من گاهی میزنم زیر گریه میگم مامان بریم بیرون حالم عوض شه محلم نمیذاره اصلا این چیزایی ک شما میگین روی مامان من تاثیری نداشته و نخواهد داشت

من همه ی اینکارا رو کردم اهنگ ک میذارم میگه قطعش کن سرم رفت من گاهی میزنم زیر گریه میگم مامان بریم ب ...

ان شاءالله که درست میشه به خودتون امید بدید و انرژی مثبت بدین.