2737
2739
عنوان

من یه گشت ارشاد پاره پوره ام

| مشاهده متن کامل بحث + 789 بازدید | 76 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بایدمیگفتی اره نگات کردم چون داشتم فکرمی کردم چطوریه زن می تونه انقدزشت باشه اونوقت آتیشششش می گرفت

از اينكه فحش ركيك بده ترسي نداشت 

اين دختره كه باهاش بحث كرد حسابي شر و ور گفت به من خصوصا😂

i
نه اصلا نگاهش نكردم  فرض بگير زل هم زدم اينهمه گير دادن نداشت  ٤٥دقيقه كل مسير فحش داد&n ...

منم دیروز از ددکتر می اومدم بی حال بودم چشمم خورد به یه دختر 17-18ساله از روبرو میاومد

برگشت گفت ..اوووووی

من فکر کردم با من نیست یهو دیدم با منه

منم گفتم اووووی به عمه ات حیوان !!به جهنم اعصاب تدارن مگه تقصیر مردمه!!

2731
از اينكه فحش ركيك بده ترسي نداشت  اين دختره كه باهاش بحث كرد حسابي شر و ور گفت به من خصوصا😂

چه بد

پس کارخوبی کردی ازایناکه هرفحشی میدن برای حفظ آبروبایددوری کرد

ردنشو دعاکن کارپیداکنم به دعات نیاز دارم
2738

یکی تو مترو به من میگفت مملکتو اینا خوردن😊😊

حالا جالبه که اونروز من دلم پر بود چرا هرچی کار میکنم یکی دیگه پولا رو جارو میکنه و میبره

دلم پر بود که باید با این مدرک و این دانشگاه و این سابقه کاری و تحصیلی باید پایین تر از یه دیپلم باشم و .....😁😁😁😁

نه اصلا نگاهش نكردم  فرض بگير زل هم زدم اينهمه گير دادن نداشت  ٤٥دقيقه كل مسير فحش داد&n ...

احتمالا قبلا براش تو اتوبوس مشکل پیش اومده بوده مثلا داشته پیشگیری میکرده

اخه خداییش بضی از خانومای چادری بدون آرایش میان بیرون بقیه رو بد نگاه میکنن

ولی در کل حق نداشته رفتارش خیلی کثیف بوده، سلیطه بوده

خوب شد چیزی نگفتی بچه‌تو میکشت!

لطفا اگه مخابطم شما نیستی ریپلایم نکن. هرکی سرش تو کار خودش باشه

يعني شما بي ازار نشسته بودي يه جماعت ريختن سرت؟؟

سبحان الله!😑

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
احتمالا قبلا براش تو اتوبوس مشکل پیش اومده بوده مثلا داشته پیشگیری میکرده اخه خداییش بضی از خانومای ...

ادمارو بايد از رفتار و كلام قضاوت كرد نه پوشش 

من الان روزاي سختي ميگذرونم 

وگرن اهل ارايش و قرتي بازيم 

i
2706