2737
2734
عنوان

چاقی و شیردهی.لطفا راهنمایی کنید

107 بازدید | 15 پست

در دوران شیر دهی هستم بجه ام یه سالشه و غذا نمیخوره ولی خودم خیلی اصافه وزن دارم. چکارکنم میخام لاغر بشم،برم باشگاه بر بچه ام ضرر نداره؟

نه باشگاه چه ضرری داره خیلی هم عالیه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میترسم شیرم کم یا کم چرب بشه برا بچه.جون الان بچه ام خیلی هم لاعر شده بخاطر دندون

اگر از وزن طبیعی پایین نیومده خودتو اذیت نکن عادیه

اما چربی شیر ارتباطی به ورزش نداره، به خورد و خوراک شما مربوط میشه دوست عزیز 

غذا نمیخوره؟

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738
نه غذا نمیخوره

خُب لاغر شدنش میتونه بخاطر همین باشه، یعنی اصلا تاحالا غیر شیر چیزی بهش ندادی؟

نه اصلا نمیخوره

الان جوابتو دیدم

دوست عزیز بچه یکساله باید غذا بخوره، مثل همه از دکتر بپرس اولین چیزی که به بچه ها میدن چیه

طفلی گناه داره

البته هر چیزی بهش نده، معده اش عادت نداره، اذیت میشه

سلام لطفا کتاب پایان افسانه کالری ها رو بخونید 

کلا دیدگاهتون  تغییر می کنه 

یک مثال از کتاب : فرض کنید شما با دوستتان در یک سالن مشغول گپ زدن هستید که سالن به یکباره شلوغ میشود آیا اگر دوست شما بگوید که دلیل شلوغی این است که تعداد افراد وارد شده به سالن بیشتر از تعداد خروجی هاست این پاسخ را میپذیرید ؟

این اتفاقی است که برای شلوغ شدن سالن افتاده اما دلیل آن نیست، شاید قرار است در سالن سخنرانی شود وشاید بیرو ن سالن باران شدید میبارد ،پس دلیل چاقی هم نمی تواند ورود زیاد کالری و وخروجی کم آن باشد این اتفاقی است که برای چاقشدن باید می افتاد اما دلیل آن یا درون بدنتان یا در محیط اطرافتان است ،...

2706