2737
2739
عنوان

مرمری ام بیاید ببینید موهاش خوب شد😢😢😢دیروز بردیم ارایشگاه+📸📸

| مشاهده متن کامل بحث + 8320 بازدید | 219 پست
قبلیشو دیدی؟ الان بهتره یا قبلی

قبلی رو ندیدم 

یکم جلوشو زیاد کوتاه کرده ک اونم بلند میشه خوب میشه ببسن با این کاری ک کردی تا مدتها از ارایشگاه میترسه 

چند سالشه 

پسر من دوسال و سه ماهشه از ۱۱ماهگی با باباش رفت ارایشگاه مردونه قبل اونم زنونه میبردم فیلمایی ک دوس داشت پلی میکردی تو گوشی یا باباش مینشست اول یکم موهای اونو میزد میدید چیزی نیست ساکت میشد خداروشکر بچه رو زخمو زیلی نکرده

موهتی ب اون خوشگلی رو خراب کردی خواهرجان باز الان خیلی بهتر شده

😢😢😢😢😢دیگه دست نمیزنم

قسم خوردم

دیروز قیچی رو انداختم دور🙄

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب نتونسته اصلاح کنه مسخصه از این صندلی های بچگونه نداشت

چرا همونا بود مگه بند شد 

کلی بچه اطرافش بود

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2740
عزیزمه از طرف من بوسش کن خدا حفظش کنه

مرسی💋💋💙💚💛

ای جون دلم ❤

خوشتیپ و نگاه 😍

مرمری خیلی قشنگ شده موهاش از اونسری که خودت کوتاه کردی خیلی ناز تر و قشنگ تر شده

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y

دیگه به موهاش دست نزن، بذار بلند باشه مکه میخواد بره سربازی یا مدرسه؟! به وقتش خودش عقلش نیرسه میره آرایشگاه. هنوز کوچولوئه.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
خیلی خوب شده مبارکش باشه پسر منم ۴ سالشه فوبیای آرایشگاه داره انقدر گریه میکنه که نفسش بند میاد😑

خیلی بده

من همیشه خودم کوتاه میکرد ولی اینسری گند زدم😐