2733
2739
عنوان

مرمری ام بیاید ببینید موهاش خوب شد😢😢😢دیروز بردیم ارایشگاه+📸📸

| مشاهده متن کامل بحث + 8320 بازدید | 219 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چشم رنگی هستی اگه باباشم بور باشه ممکنه به باباش رفته باشه در کل هر دو ماهین 😍😍😍😍میگم پسرت ۶ ...

باباش مشکیه مشکیه😂خاستی عکسشو میزارم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2731
خب چشم رنگی هستی اگه باباشم بور باشه ممکنه به باباش رفته باشه در کل هر دو ماهین 😍😍😍😍میگم پسرت ۶ ...

۲سالگی حرف میزد دستو و پاشکسته 

الانم بهتر شده حرف زدنش تقریبا همه چی میگه فقط تلفظ بعضی کلمات رو بلد نیست 

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

وایییی مرمری عاشقت شدم تاپیکاتو خوندم منم دقیقا با مزاحم تلفنی ک داشتم دوس شدمو ازدواج کردم الانم خیییلی دوسش دارم ولی واقعا خیلی خوشم اومد ازت😘😘😘😘😘😘😘❤

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
وایییی مرمری عاشقت شدم تاپیکاتو خوندم منم دقیقا با مزاحم تلفنی ک داشتم دوس شدمو ازدواج کردم الانم خی ...

❤💚💛🧡💜💋💋

2740
❤💚💛🧡💜💋💋

❤❤❤❤❤❤❤

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

خوب شده عزیزم😃

موهای بلند هم خیلی بهش میاد دیگه دست نزن به موهاش..

خدا نگهدارش باشه الهی😍😍

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
خوب شده عزیزم😃 موهای بلند هم خیلی بهش میاد دیگه دست نزن به موهاش.. خدا نگهدارش باشه الهی😍😍

قیچیمو انداختن دور دیگه😂😂😂😂

قیچیمو انداختن دور دیگه😂😂😂😂

تا تو باشی هنر دَر نکنی از خودت😒😂

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

سلام مرمری جون خوبی رادمهر عزیز خوبه عزیزم خوب شده موهاش از اون حالت پله ای دراومده راستی مرمری جون اولین بار موهای رادمهرو کی کوتاه کردین پسر من ۱۶ماهشه و تا حالا موهاشو کوتاه نکردم دیگه داره بدفرم میشه اما مگه میزاره نزدیکش شیم حتی شونه ام میخوام کنم کلی کلیپ و اینا واسش میزارم تا اجازه بده چون موهاش فره کمی و موقع شوته کردن احساس میکنم یکم اذیت میشه حالا چیکار کنم وقتی میبرم حموم تا رو شونه هاش میاد موهاش اما اینجوری تا زیر گردنشه نمیدونم چجوری باید کوتاه کنم راهکاری چیزی نداری

محکم بشین دلم این دور اخره
سلام مرمری جون خوبی رادمهر عزیز خوبه عزیزم خوب شده موهاش از اون حالت پله ای دراومده راستی مرمری جون ...

خودت کوتاه نکنی مثل من ایناروس کنی بچه رو😂

ببر ارایشگاه 

خودت کوتاه نکنی مثل من ایناروس کنی بچه رو😂 ببر ارایشگاه 

😂😂😂ن بابا من اصلا بلد نیستم قیچی دستم بگیرم بدتر میزنم داغون میکنم موهاشو مشکلم اینکه شدیدا از مردا میترسه کلا کسی نزدیکش بشه گریش درمیتدو از وقتی واسه یسالگی و بعدش ازمایش خون داده اینجوری شده چون دکترم زیاد میبرمش کلا ترسیده و از یادش نمیره ارایشگاه ک اصلا نمیمونه میدونم‌ موهاش وقتی صاف میشه تاروی چشاش میاد نمیزاره با کشی چیزیم ببندم خیلی توسوئه 🙁

محکم بشین دلم این دور اخره
2706