2737
2734
عنوان

بنظرتون حق با منه یا شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 87 پست
مردای لوس مامانی انقدر تو کله شون مغز ندارن حالا یه روز بره پیش مادرش برای نگهداری بچه اش چه اتفاقی ...

ما دخترام لوس مامانی هستیم دیگه بخاطر ی بچه نگه داشتن میریم پیش مامانامون.

❤❤❤ریپلای❤❤❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خب نمیرفتی من خودم مادر شوهرم همسایه ام یود دخترم واکسن زده بود انقد گریه میکرد ولی ی لحظه نبردم بگم ...

اخه هم مریض بود هم واکسن زده بود میترسیدم خب باید چیکار میکردم تنهایی 

ما دخترام لوس مامانی هستیم دیگه بخاطر ی بچه نگه داشتن میریم پیش مامانامون.

مردای لوس زنای لوس چه شود خدا به بچه رحم کنه😄

ساعتی میزان آنی  ساعتی موزون این  بعد از این میزان خود شو   تا شوی موزون خویش
2728
هیچی کلا وقتی میرم خونه مامانم همینجوری میشه توقع داره ماهی یبار هرموقع حوصلم شر رفت برم خونه مامانم

خیلی بیشتر اهمیت میدی به رفت به خونه مامانی تا کنار شوهرت باشی ، اونم حالا یا بهش گفتن اینطوری رفتار کن یا حس مردونگی گرفته که من درستش میکنم ، ی چند وقت مراعات کن برای رفتن به خونه مامانی

دنیا عین تصورات ما نیست 
بچه سرما خورده رو چرا واکسن زدی؟ باید یه چند روز عقب مینداخت حالش بهتر بشه بعد واکسن چند ماهگی رو ز ...

دیروز بردم دکتر معاینه کرد گفت سرماخوردگیه ساده اس چیزیشم نبود البته فقط بینیش گرفته بود 

۴ماهگی

مردای لوس زنای لوس چه شود خدا به بچه رحم کنه😄

والا دیگه.تاالان ی روز بچه هامو جز خودم کسی نگه نداشته فاصلشونم زیر ۲ ساله.حتی بعد زایمان دوممم ک جفتشم سزارین بودم ۵ روز خونه مادرم موندم اونجام خودم بچه هامو نگه میداشتم

❤❤❤ریپلای❤❤❤
هیچی کلا وقتی میرم خونه مامانم همینجوری میشه توقع داره ماهی یبار هرموقع حوصلم شر رفت برم خونه مامانم

چون درکشون پایینه خودشون بیرون از خونه ان مشغول هستن بعد هم که میان خونه گرم ونرم و زن مهربان ازشون پذیرایی میکنه منم باشم بدم میاد .

ما زنها توی خونه تنها تاشب باید سرکنیم چند روز یبارهم از خونه بیرون بریم باید اخم وتَخم اونها رو تحمل کنیم .

2740
چرا خوب؟ شرایط رو جوری مهیا کنید که لذت ببرید از دنیا اومدن کوچولوتون نه اینکه مایه ی استرس بشه

وقتی میرم خانه مادرم شوهرم بهم توجه نداره 

ی جورایی خیال ش راحته ک من جام خوبه و نیازی ب اون ندارم 

برای همین منو میزاره اونجا و خودش میره دنبال تفریح و خانوده ش و... 

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 
خب رسم هست  من بمونم خونه خودم اول خانوده خودش مسخره می کنن میگن پدر مادرش نگه ش نداشتن

سر اولی ک خونه خودم موندم شوهرم میگفت نرو طاقت نمیارم مامانم اومد ۱۰ روز موند ولی سر دومی ۵ روز خونه مامانم  موندم شبا شوهرم میومد اونجا بازم‌طاقت نیاورد گفت بریم

❤❤❤ریپلای❤❤❤
خیلی بیشتر اهمیت میدی به رفت به خونه مامانی تا کنار شوهرت باشی ، اونم حالا یا بهش گفتن اینطوری رفتار ...

نه عزیزم من فقط هفته یبار میرم خونه مادرم الانم بخاطر بچم خونه مادرمم اینجوری نیس که همش خونه مامانم باشم که

وقتی میرم خانه مادرم شوهرم بهم توجه نداره  ی جورایی خیال ش راحته ک من جام خوبه و نیازی ب اون ن ...

خوب منم گفتم که نرید دیگه ، تا ده روز مامانتون بیان پیشتون و بعدش هم کم کم خودتون ، قطعا مادرتون باز هم میان سر میزنن ، نگران نباشید ، بخدا اونقدر هم سخت نیست

سلام😊 
2706