2737
2734
عنوان

بنظرتون حق با منه یا شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی توی زندگی دنبال این که حق با کی هست نگردید ، ایشون از موضع خودشون که نرفتن بود کوتاه اومدن اما خوب یه مقدار ناراحتن ، حالا شما هم تشکر کنید ازشون و با محبت تموم کنید .

زندگی دادگاه نیست که حق و ناحق و کی باید و کی نباید کنیم .

یخورده کوتاه ، یخورده بلند ، باید کنار اومد و سازش کرد و یه زندگی شیرین رو ساخت.

سلام😊 

خب نمیرفتی من خودم مادر شوهرم همسایه ام یود دخترم واکسن زده بود انقد گریه میکرد ولی ی لحظه نبردم بگم از پسش بر نمیام بهترین راه اینه ب شوهرت بفهمونی خونه پدر رفتن ذره ای برات مهم نیست من این کارو کردم الان شوهرم بهم میگه بریم خونه مامانت

من تا بهمن ماه ۱۰ کیلو وزن کم میکنم من مطمئنم🏃‍♀️💃
2740

همیشه اول راضیش کن نسبت ب هر مساله ای بعدانجام بده.

مامانت بهش گفته تو رودربایسی گیرکرده. 

دلش نمیخاد تنها بمونه.خوبه که.

ب مامانت میگفتی بیاد پیشت تا شب

❤خدایا عاشقان را غم  مده  شکرانه اش با من....❤

زیادی بهش رو دادی یه مدت دور وبرش نپلکی خودش درست میشه .

نباید بهش زنگ میزدی اشتباه رو خودت گردی بالاخره زنگ که میزد .اون گشنه میموند باید هم فکری برای خودش میکرد از بس برای شوهرامون مادری کردیم پررو شدن 

ولش کن زیاد ترتیب اثر نده،خودش فاز گرفته خودشم خوب میشه،سکوت کن کار خودتو کن زیاد حساسیت نشون نده

عزیزم امضات

مگه بیماری؟!

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706