2737
2734

❎لطفا بحث غیر مرتبط و شوخی نابجا نکنید،مرسی❎

من  دکتر پوست رفتم بهم یه کرم سی گل داد که با وجود اینکه چک کرده بودم حساسیت نداشته باشم بعد از ۲هفته صورتم ریخت بیرون و خلاصه که خوب نبود.

اگه روشی استفاده کردید که جواب داده(ترجیحا طبیعی)یا به طب گیاهی و این جور چیزا واردید لطفا راهنمایی کنید ،مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببخشید اما دکترتون دکتر نبوده.هیچ دکتر عاقل و موجهی سیگل معرفی نمیکنه چون با اب فرقی نداره

کرم های خوب هم حتی باعث بیرون ریختن جوش میشه تا پوست عادت کنه.اما باید کنار استفاده از کرم ضد لک اگه پوستت ملتهب شد و جوش زد یه ضد التهاب استفاده کنی مثلا هیدروکورتیزون

من مدتی هست سرم طلا و سرم ابریشم طلایی استفاده میکنم.با اینکه پوست حساسی دارم یدونه جوش هم نزدم.راضی هم هستم.

اگر دوست داشتی شما هم استفاده کن و نتیجش رو ببین

ضد لک و ضد چروک هست.

2738

من خواهرم با ۳ بار حجامت به فاصله یکماه جواب گرفت هر روشی بگی امتحان کرد هر کی میدید ی نسخه ای میداد ولی آخر سر حجامت آب رو آتیش بود

هیچ وقت زندگی رو خیلی جدی نگیر....آخرش کسی زنده ازش بیرون نمیاد....

فقط لیزر، همه اینا بی خوده

همه این کارا و راها رو رفتم که میگم فقط لیزر

2جلسه رفتم، ماه بعد جلسه سومم

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

اینجا این چند روزه دوتا کاربرا دیدم دوتا چیز گفته بودن ک خیلی موثره من هنوز هیچ کدومش انجام ندادم ولی اونا خیلی تعریف کردن

1) گفتن سه قاشق عسل + 1قاشق سیاه دونه قاطی کن روزی دوقاشق بخور گفت مثل راکوتان عمل میکنه و کبد پاکسازی میکنه

2) یه خانومی میگفت پودر نوره اصل با پودر حنا بی رنگ قاطی کرده و 30 ثانیه رو پوستش میگذاره و میشوره البته بجز دور چشم و ابرو . پوستشون نشون دادن ک مثل آینه شده بود ولی خیلی تاکید کرد باید پودر نوره اصل باشه نه این شرکتی ها ک تو بسته بندیه

لطفا لایک نکنین مرسی💝

ببین عزیزم جوش  دلایل عمده داره 

یکیش بهداشت پوسته

یکیش تغذیه 

یکیشم هورمون و مشکلات داخلی 

اول باید بدونی جوشات تحت تاثیر کدوم دلیله 

اینم بگم ک روش های طبیعی زمان بر هست و صبر نیاز داره

پرورده کوردم❤
من خواهرم با ۳ بار حجامت به فاصله یکماه جواب گرفت هر روشی بگی امتحان کرد هر کی میدید ی نسخه ای میداد ...

یعنی لکاش با حجامت رفت؟؟؟؟؟؟ 

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
اره چربه،نیم ساعت بزارم اسیب نمیزنه دیگه،نه؟؟

برا من که نه حساسیت نداشتم

برو از عطاری ها خاک رس مخصوص پوست چرب بگیر

دو شب در هفته با گلاب قاطی کن بزن صورتت من یکم بهتر شد پوستم

پرورده کوردم❤
2706