2737
2734
عنوان

درد زایمان نمیگیرم

102 بازدید | 8 پست

سلام ۳۹هفته و ۳روزم اما با اینکه روزی ۳ساعت پیاده روی میکنم، پله بالا پایین میکنم دوش آب گرم میگیرم، بازم خبری از درد نمیشه، رحمم فقط ۲سانت باز شده! دیگه نمی‌دونم چیکار کنم، ینی باید تا ۴۰ هفته کامل بشه صبر کنم؟؟

منم بااینکه زودتر زایمان کردم ولی دردنداشتم کلا موقع زایمانم یکی دوساعت فقط دردداشتم بعضیا دردشون نمیگیره یه سربرو دکتر 

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این روشا که میگم بهت انجام بده هرروز و تایمه زیاد.مثل ایکیوسان 😊بشین کف پاهاتو بهم بچسبون و الاکلنگ برو.یه بار برو چپ.یه بار برو راست.خیلی آروم این حرکتو زیاد انجام بده.عالیه.یکی اینکه اگر توپ بزرگ داری که بهتر.نداشتی هم چنتا بالش بذار روی هم فکر کن سوار الاغ شدی🙈واضح توضیح دادم😊بعد آروم بالا پایین بپرپله هم زیاد برو بالا پایین

2728

عزیزم بعضیا درد ندارن اصلا مامانم سر خود من میگفت اصلا درد نداشتم  و متوجه نشدم نوبت دکترش بوده میره دکتر میبینه ۳سانت باز شده میگه سریع برو بیمارستان زیر نظر پزشکت باش حتما

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
عزیزم بعضیا درد ندارن اصلا مامانم سر خود من میگفت اصلا درد نداشتم  و متوجه نشدم نوبت دکترش بوده ...

دیشب پیش مامام بودم، نوار قلب بچه رو گرفت با حرکتاشو، گفت عالیه و منو فرستاد! گفت تا آخر هفته اگه دردت نگرفت شنبه بهم زنگ بزن!! تاریخ اصلیم ۲۶آذره!!

منم بااینکه زودتر زایمان کردم ولی دردنداشتم کلا موقع زایمانم یکی دوساعت فقط دردداشتم بعضیا دردشون نم ...

دیشب پیشش چکاب بودم، اگه تا آخر هفته دردم نگرفت شنبه باید برم پیشش باز

2738
دیشب پیشش چکاب بودم، اگه تا آخر هفته دردم نگرفت شنبه باید برم پیشش باز

به سلامتی زایمان کنی خانومی

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین