2737
2734
عنوان

خاطره اولین پریود

16064 بازدید | 254 پست

من بار اولی که پریود شدم شب قبلش داشتیم با داداشم فیلم بروسلی نگاه میکردیم یه تمبون قرمزم پام بود😁

صبح بیدار شدم مردم از ترس

هی میرفتم تو انباری تومبونمو نگاه میکردم ببینم بند نیومده؟ یه قیافه ای هم گرفته بودم انگار صدسال تو بیمارستان بودم😣 خیلی میترسیدم کلاس سوم بودم

آخرم از بس ضایع بازی درآوردم مامانم فهمید اومد مچمو گرفت به نوار بهداشتی بهم داد گفت باید اینو بزاری😐

منم نزاشتم با همون تمبون خونی دویدم رفتم خونه عموم اینا😐😐

بعدشم که اومدم خونه یه توسری خوردم از مامانم😣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا انقد زود شدی؟ 

منم یادمه خیلی ترسیدم به مامانم گفتم شلوارم خونیه اونم یه نوار داد بهم فرداش رفتم حموم خدا خدا میکردم که تموم شده باشه ولی نشد بعدم رفتم مدرسه کلا حس خیلییی بدی بود

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2738

😐😐😐 چ خاطره زیبایی 

ولی چقد زود شدی. 

من اول دبیرستان

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

چقد زود پریود شدی!من تابستون سوم راهنمایی شدم😐هیچی تافهمیدم خودم پولامو جمع میکردم میرفتم نوار بهداشتی میخریدم چون از مامانم فوق العاده خجالت میکشیدم

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
2706