2733
2739
عنوان

دلتنگیه ممنوعه.....

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 72 پست
کاش منم از خوراک میفتادم     عصبی میشم پرخور میشم به زحمت لاغر شدما باید حواسم باشه برنگر ...

خدا لعنتش کنه ک اومد منو هوایی کرد 

برای براورده شدن حاجتم ی صلوات میفرستین😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عیب نداره گریه کن خودتو خالی کن و دعا کن وازخدا بخواه  خودش دلتو آروم کنه ویکی که لیاقت تو رو د ...

ازخدا میخام حسمو کم کنه خیلی دعا میکنم خیلی تلاش میکنم فراموشش کنم ولی نمیشه😐😑😑

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
2731
ن من دراون حد نیستم چون عشق زندگیم کس دیگس ک دارمش خداروشکر ولی دلم واسه کسی ک قبل بود والان دوره تن ...

ازاین عشق و دلتنگی فقط باید به خدا پناه ببری و ازش بخواه لطفش شامل حالت کنه

خدا اونو هدایتش کنه و برای تو هم بهتر ازونو بفرسته

دلم شکست اخه مگه من چ گناهیی کردم چرا باید با من ایتجوری کنه اخه لامصب خودت اومدی سراغ من خودت ب من گفتی میخامت چکارت کنم 😢😢😢

ازاین عشق و دلتنگی فقط باید به خدا پناه ببری و ازش بخواه لطفش شامل حالت کنه

اره اینطوری خیلی سخته

میدونی من کلا ادمی ام ک خوبی ومحبت ببینم زود وابسته میشم 😞😞😞

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
ازخدا میخام حسمو کم کنه خیلی دعا میکنم خیلی تلاش میکنم فراموشش کنم ولی نمیشه😐😑😑

فراموش نمیشه  ولی باید خودت به این درجه وایمان قلبی برسی این دلتنگی یه کششه  میوه ممنوعه توهست  که در حین کشش  نمی تونی سمتش بری  این کشش و دلتنگی و خواستند نداشتند تورو به کمال و درجه والای انسانی اوج میده  درد داره  ولی ماانسانیم چیزی که باعث رضا خوشنودی خداست همان  رو انتخاب کن

2738
اره اینطوری خیلی سخته میدونی من کلا ادمی ام ک خوبی ومحبت ببینم زود وابسته میشم 😞😞😞

این نقطه ضعف مننم هست یکم توی گوشم خوند یعنی هوای هوایی شدم کاشکی برگرده

فراموش نمیشه  ولی باید خودت به این درجه وایمان قلبی برسی این دلتنگی یه کششه  میوه ممنوعه ت ...

اخه از خدا میخام دیگ نبینمش یا موقع دیدن ب من توجه نکنه تا ازش بدم بیاد ولی برعکس میشه😖😑

دلم شکست اخه مگه من چ گناهیی کردم چرا باید با من ایتجوری کنه اخه لامصب خودت اومدی سراغ من خودت ب من ...

عزیزم شاید به صلاحت نیست 

اصرار نکن

من برای همسر سابقم خیلی دعا کردم که بشه بهم برسیم از شدت عشقی که داشتم میگفتم اگه خوبم نیست ولی من میخام باهاش باشم اما خیلیییییی اشتباه میکردم

اخه از خدا میخام دیگ نبینمش یا موقع دیدن ب من توجه نکنه تا ازش بدم بیاد ولی برعکس میشه😖😑

نمیدونم خدا چرا آدمو اینجوری امتحان میکنه بخدا من ظرفیتشو ندارم 😢😢😢

این نقطه ضعف مننم هست یکم توی گوشم خوند یعنی هوای هوایی شدم کاشکی برگرده

خیلی بده من میدونم ک حسم بی نتیجس چون زندگی من جداس زندگی اونم جدا

ولی محبتاش روز ب روز توجهمو بیشترجلب میکنه ک اذیتم میکنه😑😞

اره اینطوری خیلی سخته میدونی من کلا ادمی ام ک خوبی ومحبت ببینم زود وابسته میشم 😞😞😞

این ضعف ماهستش دلبستگی قشنگه اما وابستگی آدمو نابود میکنه این فقط خودت هستی که باتوکل به خدا میتونی خودتو از زندان وابستگی ها نجات بدی دردریای بیکران و لطف عشق خداوندی غرق بشی..اینها شعاروحرفهای قشنگ نیست اینها حقیقت زندگی است که از آدمی انسان میسازد امیدوارم بتونم کمکت کرده باشم....

خیلی بده من میدونم ک حسم بی نتیجس چون زندگی من جداس زندگی اونم جدا ولی محبتاش روز ب روز توجهمو بیشت ...

من مجردم ولی برام خیلی سخته 

2706