2737
2734
عنوان

دلتنگیه ممنوعه.....

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 72 پست
فقط خدا باید ب دادم برسه 

سعی کن بهش فک نکنی میدونم سخته ولی کم کم درست میشه

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلم شکست اخه مگه من چ گناهیی کردم چرا باید با من ایتجوری کنه اخه لامصب خودت اومدی سراغ من خودت ب من ...

درقلبتو خیلی راحت نباید به روی هرکسی نشناخته وامیکردی

....کاردله  آدمو همون طور که به اوج میبره باسربه زمین میندازه

2728
فداتشم سرتو درد اوردم برام دعا کن

ن عزیزم من خودم زخم دیدم درکت میکنم ولی اینوهن میدونم ک وقتی ادم ینفر یا یچیزو از دست میده خدا یکی بهترشو بهش میده

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
سعی کن بری پیش دوستات وبری بیرون یهدچند روز ک بش فکر نکنی واست عادی میشه

اخه تا میای فراموش کنی باز میبینش و توجهش باعث میشه همه چی از صفر شروع ش

ن عزیزم من خودم زخم دیدم درکت میکنم ولی اینوهن میدونم ک وقتی ادم ینفر یا یچیزو از دست میده خدا یکی ب ...

نمیدونم ولی هبچوقت ازش نمیگذرم هیچوقت

برای براورده شدن حاجتم ی صلوات میفرستین😢
نمیدونم ولی هبچوقت ازش نمیگذرم هیچوقت

ببین این ک واست میگم عین حقیقته

من چندسال پیش ی خاستگار داشتم ک اینقد قطعی شده بود ک مطمعن بودم همسرم همینه درصورتیکه حتی خاستگاری هن نیومده بودن و درحد حرف بود

ولی بچه بودم و دلبستش شدم تااینکه تو ی مجلس دید چادر ندارم و نظرش درموردم عوض شد درصورتی ک من دختربدی نبودم و بی چادریم لز رو قصدوعمدی نبود و رفت با ینفر دیگ ازدواج کرد

بخداتادوسال اشک میریختم و گفتم نمیبخشمش تادوسال اونم بازنش مشکل داشت و تا پای طلاق رفتن تااینکه من سر عقل اومدم فهمیدم همون بهتر ک نشدچون پسره معتاد شده بودو دوست دختزم داشت تومتاهلی😐😐😐

2738
مرسی ک راهنماییم کردی

فداتشم مطمعن باش اون واسه زندگیت مرد خوبی نمیشد و شاید بیشتر از الان اذیت میشدی

عزیزم من هرروز صب و ظهر میبینمش رو ب رومون مغازه داره ولی خب چاره نیس باید فراموش بشه

درسته چون میدونمم اشتباس سرانجام نداره باید تلاشمو بکنم

ممنونم ازت