2733
2739
عنوان

بچه م خودشو سفت میکنه

257 بازدید | 17 پست

سلامم دوستای گلم.

۳۵ هفته باردارم. الان چند روزه بچه م خودشو خیلی سفت میکنه زیر قفسه ی سینه م سمت راست. در حدی که دیشب اصلا نمیتونستم بخوابم و حس میکردم قفسه سینه م داره بهش فشار میاره. کسی هست این تجربه رو داشته باشه؟؟؟ نمیدونم به خاطر لاغریمه که این اتفاق افتاده جاش تنگه

روزهای خوب ما در راه است❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هفته ۳۵ هستم و شکمم سفت میشه به اضافه هزار تا مشکل دیگه  

چند بار دکتر رفتم گفتن این ماه طبیعیه اما اگه تکرار میشه دکتر برو در کل بچه سفت کنه باید تغییر موقعیت بدی اگه دراز کشی پاشو راه برو و ....

2728

سقت شدنش چندبار در روز؟شکمت مثل سنگ میشه وقتی دست میزنی

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2738
سقت شدنش چندبار در روز؟شکمت مثل سنگ میشه وقتی دست میزنی

زیاد اتفاق میفته به خصوص وقتایی که زیاد میشینم یا دراز کشیدم. زیر قفسه ی سینه م مثل سنگ میشه وقتی دست میزنم قشنگ میتونم حسش کنم. 

این هفته های آخر زودتر بگذره فقط من که همش توهم زایمان زودرس دارم 

عزیزم شده تو این هفته ها ۳۴،۳۵ یعنی یه روزایی خیلی من تکون بخوره؟

من از صبح چند باری حس کردم ولی تکون آروم 😫

منم هفته ۳۵ هستم و شکمم سفت میشه به اضافه هزار تا مشکل دیگه     چند بار دکتر رفتم گفتن ای ...

دقیقا. منممم روزی نیست یه مشکل و حس جدید پیدا نکنم. 🤪🤪 

عزیزم شده تو این هفته ها ۳۴،۳۵ یعنی یه روزایی خیلی من تکون بخوره؟ من از صبح چند باری  ...

هروقت حس کردی تکون نمیخوره یا کم تکون خورد یه چیز شیرین یا غذا بخور به پهلوی چپ بخواب تکوناشو دقت کن. تو ۲۰ دقیقه ۳تا حرکت کنه قابل قبوله و مشکلی نیست. 

زیاد اتفاق میفته به خصوص وقتایی که زیاد میشینم یا دراز کشیدم. زیر قفسه ی سینه م مثل سنگ میشه وقتی دس ...

عزیژم جاش تنگ شده بخاطر همونه داره وسایلش جمع میکنه بدنیا بیاد😍

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2706