2733
2734
عنوان

واسه خواهرشوهر تولد بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 887 بازدید | 43 پست
نه اتفاقا من کیک دادن رو میپسندم خیلی عالی .به مادرشوهرت بگو کیک نخرن برا تولد اگه اندازه مهموناش در ...

خواهرم همیشه اینکارو میکنه کیک کادو میده البته از بیرون میخره خودشو خسته نمیکنه

نفسم ،هم نفسم؛هر نفسم فدای تو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اتفاقا من کیک دادن رو میپسندم خیلی عالی .به مادرشوهرت بگو کیک نخرن برا تولد اگه اندازه مهموناش در ...

باشه پس مرسی عزیزم ،اره بابا یدونه خواهر شوهر دارم ،میگم شاد بشه.‌.‌.وسعم نمیرسه کادو بگیرم براش ،چیزه ارزون قیمت هم بده 

اللهم عجل لولیک الفرج ،،،،برای سلامتی وظهور امام زمان صلوات....
چرا چون کادو نمیتونم بدم؟

بنظرم خوبه. بگو کیکت بامن... شب چله هم تولد خاهرشوهرمه... منم دنبال کادو بودم بعد پشیمون شدم. تولدش دوسال پیش بیست دادم با رنگینک... تولدم پارسال سی داد. منم یه روسری خریدم براش. امسال هیچی نداد بهم. راه دورن... نهایتا همون پولو بدم. براتولد من نمیره بازارو بگرده پول میده. براخواهرش همه مغازه هارو میگرده🙄🙄🙄

2728

ن باباااا اگه قراره تولد بگیرن فوقش ی کادو بگیر از تومهمترم هست

مادرش و برادراش واینا باید بگیرن

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

من پارسال شوهرم ایران نبود خواهر شوهرم برام تولد گرفت خیلی عالی بودن بهترین سوپرایز بود

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****

من اگ باشم میگیرم براش .درصورتی ک ادم خوبی باشه.کلابراهمه دوسدارم سورپرایزکردنو😀پارسال برا پسرخواهرشوهرم کیک خریدم بردم خونشون ۲۰وخرده ای سنشه کلی خوشحال شد

دخترم معجزه ی زندگیمه.مرسی خداجون  

کیک خونگی که خرجش بیشتر میشه ولی خیلی ارزشش رو کم میدونم بعضیا حالا پچل کاری ظرف شستن اینا به کنار 

من یه بار کیک پختم تزیین چقدر خرج کردم طرف گفته بود یه جعبه شیرینی نخریده اینو اورده 

شعورش کم بود میدونم😑

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2738
بنظرم خوبه. بگو کیکت بامن... شب چله هم تولد خاهرشوهرمه... منم دنبال کادو بودم بعد پشیمون شدم. تولدش ...

منم  بعد از چند سال تولدش افتاده جمعه ماهم اونجاییم گفتم بادی کنم ،هفته پیشم تولد من بود حتی یه زنگ خشک خالی هم نزدن 

اخی عزیزم خیلی کار خوبی میکنی دلش رو شاد میکنی حتما کیک درست کن اون برای تولدت کادو چی میگیره؟

بعد چند سال من اولین باره میخام کیک بپزم براش ،هیچی یه تبریک خشک خالی هم نگفتن ،..‌.تولدش جمعه س ماهم  خونه مادرشوهریم اونجاییم 

بعد چند سال من اولین باره میخام کیک بپزم براش ،هیچی یه تبریک خشک خالی هم نگفتن ،..‌.تولدش جمعه س ماه ...

ای جونم قلب مهربونت ...من اینقدر کینه ای هستم نکنن نمیکنم به نظر منطقی هستم 😂😂😂

شما بپز برو بگو هوس کرده بودم پختم گفتم دور هم بخوریم

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂