2737
2734
ببین ما میخوایم یه حیاط خلوت کوچک از پشت دربیاریم چون خونمون جنوبیه.بعد یه فضای کوچیکم میافته واسه د ...

اره اینجوری که خونه ات خیلیم بزرگ میشه، ، جوری بزن که دیوار بلند که خونه های دوبلکس دارن پنجره داشته باشه قشنگ میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه یه خونه ی ۱۳۰ متری نزدیک ۱۰۰ میلیون پول میخواد شهرداری خدا بگم چیکارشون نکنه

اره ماام ۱۳۰متره 

ولی شوهرم۵میلیون پول جواز داد😐حالا شایدم من اطلاع کافی ندارم

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559
2728
اره اینجوری که خونه ات خیلیم بزرگ میشه، ، جوری بزن که دیوار بلند که خونه های دوبلکس دارن پنجره داشته ...

دلم اب میشه بهش فکر میکنم نمیدونی با زحمتی این زمینو خریدیم حالا که میخوایم بسازیمش شهرداری میگه ۱۰۰ میلیون بریزید واسه جواز با این پول میتونستیم حداقل استارت خونمون رو بزنیم

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
اره ماام ۱۳۰متره  ولی شوهرم۵میلیون پول جواز داد😐حالا شایدم من اطلاع کافی ندارم

اخه زمین ما طبقه ی پایینش سند تجاری داره با یه خونه ی دوبلکس روش میشه سه طبقه.جواز تجاری هم خیلی گرونتر میافته

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
اخه زمین ما طبقه ی پایینش سند تجاری داره با یه خونه ی دوبلکس روش میشه سه طبقه.جواز تجاری هم خیلی گرو ...

اره تجاری خیلی گرونتره ولی بهترین کارو کردین که تجاری گرفتین. خیلی باارزشه

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2740
اخه زمین ما طبقه ی پایینش سند تجاری داره با یه خونه ی دوبلکس روش میشه سه طبقه.جواز تجاری هم خیلی گرو ...

اها همونه پپپس

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559