2733
2739
چون متراژش کمه میخواستیم اتاقابالا باشن که پزیرایی واشپزخونه بزرگتر در بیاد ۱۳۰متره ولی همه میگن خست ...

اره بخوای حیاط و پارکینگ بزنین کمه مجبورین دوبلکس باشه مال ماهم ۱۶۰ متره ، یه اتاق دسشویی پایینه دو اتاق بالا، پذیرایی  و اشپزخونه با این حالم  کوچیکه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش به حال بچه های عموت😑✋😑✋

کل خانواده دارن این نقشه رو میسازن ماهم توفکر ساختن خونه هستیم اگه کسی یه نقشه عالی درجه یک داره بفرسته میخوام بهترازاینا بشه🤨

♥️🧸Sana aşık Allåh
2728
چون متراژش کمه میخواستیم اتاقابالا باشن که پزیرایی واشپزخونه بزرگتر در بیاد ۱۳۰متره ولی همه میگن خست ...

خب اگه از لحاظ مالی واستون مقدوره بالابر بزنید حدود ۲۰سی تومن میشه . 

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
مبارکت باشه گلم .دعا کن خونه ی منم زودتر اماده شه ما هنوز تو مرحله ی جواز گرفتنیم

انشالا عزیزم نذر کن

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559
خخخخ خیلی باکلاسه ولی خونه ساختن واقعاااا سخته و هزینه بره

اره اول من این نقشه رو تا نصفه ساختم مجبور شدیم بفروشیم اینا سریع از فرصت استفاده کردن ساختن اره خیلی سخته ولی چاره ای نیس

♥️🧸Sana aşık Allåh
2740
اره بخوای حیاط و پارکینگ بزنین کمه مجبورین دوبلکس باشه مال ماهم ۱۶۰ متره ، یه اتاق دسشویی پایینه دو ...

ببین ما میخوایم یه حیاط خلوت کوچک از پشت دربیاریم چون خونمون جنوبیه.بعد یه فضای کوچیکم میافته واسه دم در نمیدونم بهش چی میگن بقیش پزیرایی و اشپزخونه میشه یه دستشویی هم میخوایم از پشت راه پله دربیاریم طبقه بالاهم دوتا اتاقو حموم ودستشویی .بنظرت خوبه؟

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
عالیه اینمدلی ک گفتی. موقعه خاب ادم راحته میره بالا و مهمون باشه یا تلوزیون روشن ادم اذیت نمیشه

این چیزاش واقعا عالیه. بچه ها رو میبرم بالا تو اتاقشون بخوابن باشوهرم میایم پایین و تا دیر وقت تی وی میبینیم . قبلا که اینجا نبودیم باید راس ساعت خاموشی میزدیم و با کوچیکترین صدا بچه ها بیدار میشدن 😩

ببین ما میخوایم یه حیاط خلوت کوچک از پشت دربیاریم چون خونمون جنوبیه.بعد یه فضای کوچیکم میافته واسه د ...

بالا اتاق خودتو مستر کن .

بعد یه حموم دسشویی عمومی هم بذار 

من ک خونم زیرزمین خونه بابامم دوطبقه س ی دوست داشتم اونا دوبلکس بود

پایین اشپزخونه و ی اتاق و حموم و دستشویی بالا هم ی سالن و دوتا اتاق و ی حموم دستشویی قشنگ بود دوست داشتم ولی میگفت گرم کردنش سخته

بالا اتاق خودتو مستر کن . بعد یه حموم دسشویی عمومی هم بذار 

اره همین تصمیمو دارم اینجوری حموم خودمون از بچه ها جدا میشه .فعلا که شهرداری یه سنگ بزرگ جلومون انداخته☹

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂