2733
2734
عنوان

علائم نزديك شدن زايمان چيه؟

14143 بازدید | 22 پست

خانوما من ٣٩ هفته هستم دكترم گفت تا هفته ديگه صبر كن بلكه دردت بگيره، اما من هيچ علامتي ندارم حتي شكم هم كه ميگن مياد پائين واسه من تغيير نكرده و بالاست مثل قبلشه

از اون طرف گفتم نميخوام به زور آمپول فشار زايمان كنم دكتر گفت باشه اگه چهل هفته دردت نگرفت سزارين ميكنم اما ميترسم الكي بگه😢 ميترسم هزينه بيمارستان خصوصي بدم بعدم بخوان عذابم بدن و بزور طبيعي بزائونن .. به نظرتون اين هفته آخر دكتر ديگه قبولم ميكنه كه سزارين اختياري كنه ؟ 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
پیاده روی ‌میکنی؟

آره روزي يك ساعت 

هوا سرده منم پالتوهام تنم نميشه، بيشتر از يه ساعت نميتونم از سرما ميلرزم 😞

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیاده روی ‌میکنی؟ دکتر دیگه همینجورشم برا زایمان طبیعی قبولت نمیکنه چه برسه به سزارین اختیاری

آخه دكتر خودم خوبه ولي هرچي ميپرسم ميگه صبر كن ببينيم چي ميشه

ميترسم روز آخر بگه حالا بذار فشار بزنيم بهت ببينيم چي ميشه 😢

2731
آره روزي يك ساعت  هوا سرده منم پالتوهام تنم نميشه، بيشتر از يه ساعت نميتونم از سرما ميلرزم 😞

منم همین جور بودم.قشنگ شبا پالتو شوهرمو با دستکش میپوشیدم و میرفتم پیاده روی...اخرشم بعد کلی تلاش دهانه رحمم باز نشد و سز شدم.پارسال دی

من از تو راه برگشتی ندارم...
آخه دكتر خودم خوبه ولي هرچي ميپرسم ميگه صبر كن ببينيم چي ميشه ميترس

نگران نباش

حتما معاینت کرده دیده میشه صبر کرد  برا زایمان طبیعی 

تو‌ گوگل سرچ کن ببین برای هفته های اخر چیکار کنی بهتره تا دردت بگیره و راحت زایمان کنی 

زندگی چون پیچکی است که انتهایش میرسد پیش خدا🥰🥰
منم همین جور بودم.قشنگ شبا پالتو شوهرمو با دستکش میپوشیدم و میرفتم پیاده روی...اخرشم بعد کلی تلاش ده ...

من ٤ روز به تاريخ زايمانم مونده اما هيچ نشونه اي ندارم 

نميدونم يعني ممكنه تغييري كنه يا نه 🤷‍♀️😞

نگران نباش حتما معاینت کرده دیده میشه صبر کرد  برا زایمان طبیعی  تو‌ گوگل سرچ کن ب ...

مرسي گلم معاينه هم كرد كلا بچه توي لگن نيومده بود دهانه رحمم بسته بود

من از ٢٧ هفته ورزشا رو منظم انجام ميدم پياذه روي ميكنم 

كلاس بارداري هم كه گفت دمنوش و عرقيات اصلا مصرف نكنين 🤷‍♀️🤷‍♀️ ديگه نميدونم 

2740
من ٤ روز به تاريخ زايمانم مونده اما هيچ نشونه اي ندارم  نميدونم يعني ممكنه تغييري كنه يا نه 🤷 ...

منم هیچی نشونه نداشتم.‌‌البته انقباض داشتم.معاینه شدی؟  تحریکت نکرد دکتر؟

دکتر ب من گفت مطمینم دهانه رحمت باز نمیشه اما همینجوری بیمارستان قبول نمیکنه سز بشی

یه شب رفتم زایشگاه قرص و امپول فشار بهم زدن اما دهانه باز نشد...صب سز شدم...

من از تو راه برگشتی ندارم...
مرسي گلم معاينه هم كرد كلا بچه توي لگن نيومده بود دهانه رحمم بسته بود من از ٢٧ هفته ورزشا رو منظم ا ...

حالا بازم ۲ هفته وقت داری

نگران نباش

اگه تا اونموقع نیاد تو‌لگن سزارینت میکنه ،  ایشالا به سلامتی زایمان کنی

ولی فکر عوض کردن دکترو الان نکن دیگه

زندگی چون پیچکی است که انتهایش میرسد پیش خدا🥰🥰
مرسي گلم معاينه هم كرد كلا بچه توي لگن نيومده بود دهانه رحمم بسته بود من از ٢٧ هفته ورزشا رو منظم ا ...

چند هفته معاینه کرد؟

هنوز وقت هست یکی دو هفته

نزدیکی هم اگه بتونین خوبه برا نرم شدن دهانه

منم هیچی نشونه نداشتم.‌‌البته انقباض داشتم.معاینه شدی؟  تحریکت نکرد دکتر؟ دکتر ب من گفت مطمینم ...

تحريك كرد هفته پيش ولي خبري نشد

دقيقا به منم گفت بيمارستان همينطوري سزارين قبول نميكنه منم گفتم يعني ميخواي بهم آمپول فشار بزني؟ گفت نه نميذارم اذيت شي

اما هرچي فكر ميكنم ميبينم نهايتا ميخوان همين كاري كه با تو كردن باهام كنن ولي دكتر طوري گفت كه قانع شم و ادامه ندم حرفمو 😞😞 اعتمادمو بهش از دست دادم 

حالا ميگم اگه بخوام با زور و فشار زايمان كنم خب چه كاري برم خصوصي كلي پول بدم ، دولتي هم برم همينه شرايط ديگه 

چند هفته معاینه کرد؟ هنوز وقت هست یکی دو هفته نزدیکی هم اگه بتونین خوبه برا نرم شدن دهانه

٣٨ معاينه كرد

اونم انجام ميدم اما فعلا كه اثر نكرده