2733
2734
عنوان

زندگی شمام همینجوریه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2889 بازدید | 164 پست

یجوری تعریف کردی چاقو و اینا ترسیدم یعنی چی با یه دخترحرف میزنه میگه حرف بزن باهاش خواهرمه من اون خواهرو شوهرو به هم میبافتم میچلوندمشون یعنی چی اخه

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره یکم لاته. قبلا نمیدونستم گول مردونگیش و خوردم بخدا .خیلی عاشق بود شایدم ادا درمیاورد

دوست عزیز عشق یک حسی هست که هر کسی قادر به درک و تجربه ش نیست 

اونی که شما میگی هیجان جنسی بوده .... 

2728
انقد غصه میخورم انقد خودمو فوش میدم ک چ جوری میخام تحمل کنم هنوز سنی ندارم افسوس سنمو میخورم و عمری ...

خودت این بلا رو سر خودت آوردی ربطی ب عدل الهی نداره

باخودت چی فکر کردی ک با یه مرد ۴۰ساله ...

خیلی اشتباه کردی 

ولی اشتباه کردن خطا نیس ..توی اشتباه موندن خطاست

همه چی رو به خدا بسپار بگو خدایا میدونم واسه این تصمیم به تو روی نیاوردم ولی منو ببخش و الان راهنماییم کن

با تمام وجود صداش کن کمکت میکنه

موفق باشی

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
2740
اشتباه خودتون رو پای عدالت خدا نذارید لطفا

عزیزم بی عدالتی موج میزنه

دیروز بیمارستان کودکان بودم بچه ۸ساله داشت دیالیز میشد کل بدنش کبود بود

کدوم عدالت؟!کم خودتونو با این حرفا گول بزنین این اشتباه کزده اون چی؟! یه سر برو بیمارستان کودکان خدایی نکرده بچه خودت دیالیز شه یا سرطان بگیره نظرت عوض میشه

من 20اون 38.دیگه نمیکشم بخدا خیلی بداخلاقه چی کارش کنم انقد سختی کشیدم خودم همش الان میگم کاش یکم صب ...

چخبره این همه اختلاف سنی؟؟؟؟خب معلومه این همه طرزه فکرتون فرق میکنه 😳😳

خدا وکیلی صدتومن میدم دیگه کاربریمو نترکونین😑
این چه طرز انتخاب کردن همسره اخه   تلگرام

مگه ازتل پیدا کرده یدونه هم من میخوام تل یا اینستا فرقی نداره مشکل اینجاس مجازیام که پیدا میکنم گرگ به تورم میخورن نمیشه مخشونو زد 😂

خدایا داده ونداده ات راشکر
2706