2737
2734
عنوان

زندگی شمام همینجوریه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2889 بازدید | 164 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من 20اون 38.دیگه نمیکشم بخدا خیلی بداخلاقه چی کارش کنم انقد سختی کشیدم خودم همش الان میگم کاش یکم صب ...

اخه چرا با کسی که انقدر تفاوت سنی باهات داره ازدواج کردی به نظرم میبینی به رفتاراش ادامه میده طلاق بگیر

باور میکنید اختیار گوشیمم ندارم زود ازم میگیره شروع میکنه ب فوش دادن توی این دو ماه انقد زده تو گوشم ...

غلط کرده که کتکت میزنه به نظرم حتی شده بری کارگری کنی و جایی را بگیری  همین تهران برا خودت زندگی کنی از این زندگی بهتره و همزمان درست را هم ادامه بده  و مهارتهات را زیاد کن که بتونی شغل بهتری پیدا کنی. حتی اگه تا اخر عمر هم ازدواج نکردی مهم نیس از این زندگی که داری بهتره اگه من جات بودم همین کار را میکردم

غلط کرده که کتکت میزنه به نظرم حتی شده بری کارگری کنی و جایی را بگیری  همین تهران برا خودت زندگ ...

عزیزم ی خونه های موقتی هس برا اسکان. توی تهران سراغ نداری؟

ای زن که دلی پر از صفا داری از مرد وفا مجو مجو هرگز اومعنی عشق را نمی داند راز دل خود به او مگو هرگز
2738
عزیزم ی خونه های موقتی هس برا اسکان. توی تهران سراغ نداری؟

من سراغ ندارم گلم ولی اگه بگردی و دنبالش باشی حتما پیدا میکنی. شاید بتونی از جایی مثل بهزیستی هم کمک بگیری. من همه پستات را نخوندم شرایط خونه پدریت خیلی بده؟شوهرت چکاره اس ؟

اونجا هم خوب نیس کسی رو ندارم و در ضمن روی برگشتن رو هم ندارم حتی باور میکنی شک دارم ک بچه دارم بتونه بشه ولی خودش قبول نمیکنه. دیگه زدم بدبخت شدم بخدا ابجی. از خجالت نمیتونم برگردم از بی عقلی خودم و اینکه زود میخاستم خودمو نجات بدم😞

ای زن که دلی پر از صفا داری از مرد وفا مجو مجو هرگز اومعنی عشق را نمی داند راز دل خود به او مگو هرگز

گفتم لااقل مرد خوبیه ادمه اون موقع خودشو خیلی خوب نشون میداد خب. کاری بوده ک خودم کردم باید ی جوری خودمو نجات بدم

اونجا هم خوب نیس کسی رو ندارم و در ضمن روی برگشتن رو هم ندارم حتی باور میکنی شک دارم ک بچه دارم بتون ...

ببین حواست باشه جلوگیری کنی که یه درصد هم از این عوضی بچه دار نشی. به نظرم اصلا تو این زندگی نمون و طلاق بگیر . حالا شهرستان یا تهران برو سر کار و مستقل باش 

ببین حواست باشه جلوگیری کنی که یه درصد هم از این عوضی بچه دار نشی. به نظرم اصلا تو این زندگی نمون و ...

خدا بهم صبر بده توی شهرمون چجور برگردم هنوز بیس سالمه😞 کاش... کاش... 

تو عنوانت زدی زندگی شمام اینجوریه؟ نه عزیزم کجا زندگی ما ایینجوریه من به شخصه اگه زندگیم اینجوری بود یه ثانیه هم معطل نمیکردم و ازش حدا میشدم حالا هر چقدرم که شرایط خونه پدریم بد باشه نهایتا میرفتم خونه های مردم را تمیز میکردم و مستقل میشدم ولی تو این زندگی نمیموندم

ببین یه چیزی بهت بگم تحربه خودمه یه بار بشین بخاطر غصه هات یه دل سیر گریه کن و راحت شو ولی دیگه به گذشته ات بر نگرد و ای کاش نگو که اگه همه میخواستن هی به گذشته برگردن دیوانه میشدند. همه تو زندگیشون تصمیم های اشتباه میگیرن و طبیعیه متتها شما بخاطر شرایطتت تصمیم اشتباه را تو سن کم گرفتی . تهران یه گرمخانه هایی داره مال شهرداریه ولی فکر کنم توش همه جور ادمی باشه موقتی هم شده شبا را اونجا بخواب تا پولی جمع کنی و جایی را برا خودت بگیری. رو مهریه ات میتونی حساب کنی و به زور ازش بگیری تا حداقل یه پولی برا رهن دستت بیاد؟

2706