2737
2734
عنوان

زندگی شمام همینجوریه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2889 بازدید | 164 پست

نظر من اینه که جدا شو 

زندگی پایان خوبی نداره حیفه جوونیت 

ولی خب به تعداد می گن چرا همش می گفت طلاق 

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
عزیرم من نمیدونستم خودشو خیلی خوب نشون داد منم مادر پدر ندارم دیگه تحمل نداشتم

عزیزمی غصه نخور این چیزابراهرکی ممکنه پیش بیادبامشاورصحبت کن اینجاراهنمایی میکنن یکم امااکثرا طعنه میزنن میبنی خودت ک

گر نگهدار من آنست که من میدانم                                           شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زن به این جوونی داره اون وقت با یکی دیگه هم دوسته؟؟ به شما هم میگه باهاش حرف بزن؟؟😳😳😳

عزیزم تو اوج اشتی و خوبی دیدم بهش پیام داده بود دلم برات تنگ شده اخرش ی معذرت خواهی هم نکرد همرو انداخت گردن من به کجاها ک نکشید

ای زن که دلی پر از صفا داری از مرد وفا مجو مجو هرگز اومعنی عشق را نمی داند راز دل خود به او مگو هرگز
2731
شوهرت از این ادمای شروره؟

اره یکم لاته. قبلا نمیدونستم گول مردونگیش و خوردم بخدا .خیلی عاشق بود شایدم ادا درمیاورد

ای زن که دلی پر از صفا داری از مرد وفا مجو مجو هرگز اومعنی عشق را نمی داند راز دل خود به او مگو هرگز
فقط نگین طلاق نمیتونم برگردم شهرستان. اونجا همه فکر میکنن خوشبخت شدم همه میگفتن تو سختی کشیدی اخرش خ ...

حتما با یه مشاوره خوب مشورت کن عزیزم، من یه مشاوره خوب میشناسم خانم جهانگیری خیلی خوب میتونه کمکت کنه.

2740
وای فکرکرده خیلی کوچیکی متوجه نمیشی.!دوست دخترداره؟!://////چطورمیسازی پس

چاره ای ندارم عزیرم راه برگشت ندارم انقد برام سنگینه ک نمیدونه به فکر خودکشی افتادم. همه امیدم ازدواج بود ک لااقل ب ارامش برسم

پدر مادرت فوت شدن؟؟؟؟ خواهر برادرم نداری؟؟؟ پیش کی زندگی میکردی؟؟؟

پیش مادرجون پیرم. ن هیچکی ندارم

حتما با یه مشاوره خوب مشورت کن عزیزم، من یه مشاوره خوب میشناسم خانم جهانگیری خیلی خوب میتونه کمکت کن ...

غیر حضوری مشاوره میده

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته  
چاره ای ندارم عزیرم راه برگشت ندارم انقد برام سنگینه ک نمیدونه به فکر خودکشی افتادم. همه امیدم ازدوا ...

عزیزم برو از یکی کمک و راهنمایی بخاه.خودکشی که راه چاره نیست

2706