2737
2734
عنوان

کیا از آوردن بچه دوم با فاصله کم پشیمون نیستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 64 پست
برخلاف گفته همه که میگن بزرگ شدن با هم همبازی میشن متاسفانه شدیدا رقیب هم شدن. یکسرهرلجبازی میکنن. & ...

عزیز دلم نمیدونم چرا انقدر دوست دارم لجبازی بچه هارو اصلا روحیم شاد میشه😅😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چندسالشونه ؟؟؟

هفت ساله و پنج ساله

کوچیکه سرماخورده یه هفته س مهد نرفته. بزرگه زار زار گریه مبکنه که منم مدرسه نمیرم چون اون نمیره و صبحا می خوابه😨😨😨😨😨😨😨

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
من 27 سالمه میترسم مثل بقیه پشیمون بشم

دوتاشون کن و دیگه زندگی کن تا فاصله سنی خودتم باهاشون حفظ بشه

خواستم‌چیزی بگم نگم بهتره

اصلاپشیمونی نداره صمیمیت خانواده ودتاشون بیشتره

2731

عزیزم من خودم موافق تک فرزندی تو این شرایط هستم یعنی میخوام بگم خیلی بیطرفانه حرف میزنم 😁اما تو خواهرا و برادرام هم دوقلو داشتیم هم شیر به شیر و هم با فاصله کم و فاصله زیاد اونایی که فاصله زیاد داشتن اصلا راضی نیستن و همیشه جنگ دارن حتی حالا که بزرگ شدن  ..اونایی که دوقلو داشتن بسیار سخت بوده تو دوران کوچکی بعدش خیلی با هم رفیق هستن اما همیشه حس رقابت دارن  اونایی که شیر به شیر بودن هم سختی تو دوران باردار بسیار بود بعدش بهتر بود ولی از  همه بهتر با فاصله کم  بود..

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
2740
دوتاشون کن و دیگه زندگی کن تا فاصله سنی خودتم باهاشون حفظ بشه خواستم‌چیزی بگم نگم بهتره اصلاپشیمون ...

چی میخوای بگی بگو عزیزم

مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم
عزیز دلم نمیدونم چرا انقدر دوست دارم لجبازی بچه هارو اصلا روحیم شاد میشه😅😂

وای خدا نصیب دشمنا کنه. فقط.  جفتشون گریه و داد.  من شب و روز باید لباس قضاوت بپوشم. بینشون قضاوت کنم

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
هفت ساله و پنج ساله کوچیکه سرماخورده یه هفته س مهد نرفته. بزرگه زار زار گریه مبکنه که منم مدرسه نمی ...

ای خدااا

مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم
2706