2737
2734
عنوان

زمان پریودی

149 بازدید | 26 پست

دوستان کسایی که مثل من دل درد شدید دارن تو این دوران و با چای نبات و گرم نگه داشتن درست نمیشه چه کار میکنن و از چه قرصی استفاده میکنن

من خودم ژلوفن میخورم که میگن اثرات بدی داره و نباید بخورم

شنیدم مفنامیک اسید هم خوبه و اثراتش از ژلوفن کمتره کسی استفاده کرده؟؟

مــا گُــم شدگــانـیـم ڪـہ اندر خـمِ دنـیـا،،، تنهــا هنــــــر ماست ڪہ مجـنـوݧ حـــســــــینیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ک هیچ قرصی روم اثر نداره.فقط جوشونده نبات.ک اونم دیشب اثرش خیلی کم بود‌.

من درد شدید مقعد میگیرم و کمر درد.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2738

من مفنامیک میخوردم کلیه درد میگرفتم اما از زمانی که شروع کردم چهار روز قبل پری رنجبیل و داریچین و نبات دم میکنم میخورم خیلی خیلی دردها قابل تحمل شده البته بازم خیلی وقتها مجبورم مسکن بخورم

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
من ک هیچ قرصی روم اثر نداره.فقط جوشونده نبات.ک اونم دیشب اثرش خیلی کم بود‌. من درد شدید مقعد میگیرم ...

اوووف منم بین معقد و واژن و همینطور کلا معده به پاینم درده

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
من از شدت دل درد به حالت تهوع میرسم

من مجرد بودم اینطور بودم و فهمیدم بخاطر کمبود ویتامین ب که گردو بخوری خیلی کمکت میکنه 

راستی خرما هم ناشتا بخوری دلتو گرم میکنه

2706