2737
2739
عنوان

خداکنه دختر باشه

147 بازدید | 14 پست

شنبه میخام برم سونوی انومالی خداکنه سالم باشه ولی دختر باشه تو ان تی گفتن دختره من واقعا دلم دختر میخاد با اینکه خانواده همسرم بشدت پسر دوس دارن ولی دوس دارم دختر باشه

در مسیر آرزوهایمان اگر سمج بودیم، در زندگی دیگران، در قضاوت کردنِ دیگران، و در حسادت کردن به دیگران، اینقدر سمج نمی شدیم …

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو خدا کنه سالم باشه⁦❤️⁩

اینو گفتم ولی خب دلم دختر میخاد چیکارکنم مخصوصا ان تی بهم گفت دختره الان بگه پسره یکم سخته😑

در مسیر آرزوهایمان اگر سمج بودیم، در زندگی دیگران، در قضاوت کردنِ دیگران، و در حسادت کردن به دیگران، اینقدر سمج نمی شدیم …
2728
ان شاالله عزیزم.منم خانواده شوهرم پسر میخواستن وقتی از سونو اومدم گفتم دختره همه ترش کردن انقد ناراح ...

اصلا به خانواده شوهر چه ربطی داره مگه ادم وایه دل اونا بچه میاره ....خدا کنه مادر هرچی دوس داره خدا همونو بهش بده....این همه سختی رو ۹ ماه تحمل کنیم ببینیم اونا چی دوس دارن....مادر شوهر من از الان میگه مطمئنم ۹۹ درصد بچت پسره...پدر شوهرممم یکسره میگه ارش چطوره واسش اسمم انتخاب کرده...برادر شوهرممم همش منتظر اون لحظس برم سونو بگم پسرههه....بخدا روانیم کردن....انگار من واسه اونا حامله شدم

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏
ان شاالله عزیزم.منم خانواده شوهرم پسر میخواستن وقتی از سونو اومدم گفتم دختره همه ترش کردن انقد ناراح ...

من اصلا برام مهم نیست اتفاقا دوس دارم دختر باشه که نسل اینا منقرض بشه🤣🤣😂والا بخدا از خواسته دل خودم بزنم ک اینا پسر میخان؟هروقتم میگن سونوگرافی رفتی میگم نه ولی هرشب سرنماز از خدا میخام ک یه دختر سالم و سلامت بهم بده

2740
اصلا به خانواده شوهر چه ربطی داره مگه ادم وایه دل اونا بچه میاره ....خدا کنه مادر هرچی دوس داره خدا ...

ب منم میگفتن ولی یه بار جوابشونو دادم گفتم نگران نباشید نسل رئیس جمهورتون گسترش پیدا میکنه دیگه ناراحت شدن هیچ نظری نمیدن😏😅

ب منم میگفتن ولی یه بار جوابشونو دادم گفتم نگران نباشید نسل رئیس جمهورتون گسترش پیدا میکنه دیگه نارا ...

خخخ.ته دلم خودم دختر دوس دارم ان شالله خدا هرچی خدا بخواد ...

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏
من و همسرم هم دیونه وار عاشق اینیم که نی نیمون دختر باشه ولی اصلا به زبون نمیارم میترسم خدا قهرش بگی ...

عزیزم همه ته دلشون یه کدومشو خیلی دوس دارن یا دختر یا پسر من اگر پسرم باشه رو چشمم میزارمش هیچوقت نمیگم پسرباشه نمیخامش ولی خب دلم دختر میخاد

2706