2737
2734
مگه تو با رضایت خانوادت با شوهرت ازدواج نکردی؟

چرا بخدا اولش به‌به و چه چه میکردن انقدر از پسره تعریف کردن من قبول نمیکردم انقد بابام و داداشم اصرار کردن اجازه دادم بیان خاستگاری. که دیگه به دلم نشست و قبول کردم 

خدایا تا وقتی تورو دارم محتاج هیچ کس نیستم
چرا رابطتو قطع نمیکنی؟

اومدم خونه اونشب تو ماشین شوهرم هیچی نمیگف خودم گفتم خوبی؟ یهو شروع کرد گفت ما هم داماد داریم این رسمش نیست چرا با من اینجوری میکنن چرا بابات هی میگه هر رو چند نفر دیابتی میمیرن. جزا انقد به من بی احترامی میکنن؟؟ زهرا دیگه من نمیام خونه بابات دیگه نمیام تو هم حق نداری بری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از اون روز که دو هفته میگذره کارم شده گریه غصه سردرد استرس. یک هفته نه رفتم نه زنگ زدم بهشون. بعدش گغتم بذار برم پدر مادرمن ببینم حرف حسابشون چیه 

2728
اومدم خونه اونشب تو ماشین شوهرم هیچی نمیگف خودم گفتم خوبی؟ یهو شروع کرد گفت ما هم داماد داریم این رس ...

میفهممت اول اصرار میکنن بعدش میشن بلای جونه ادم

منم مامان بابام کاری ندارن یجور دیگه میکشم

بخدا همش میترسم سره این مشکلات این زندگی عالیمو از دست بدم

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞

بابام داغونم کرد انقد بهم حرف گفت.... گفت ای کاش بزرگت نمی‌کردم کاش بمیری بذارمت تو قبر 

حیف اون پولایی که برای تو خرج کردم...... هیجوفت نمیبخشمش هیچوقت 

راستش این داستان یکم عجیبه

مگه میشه 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2740
وقتی میبینی اینجوریه نرو خونشون و وقتی ازت پرسیدن بگو من جایی که به شوهرم بی احترامی بشه نمیرم چرا خ ...

بخدا گفتم. گفت شوهرت نیاد به درک به جهنم توام میای بیا نمیای نیا نفرینت میکنم. خب میگی چی کنم؟ خودمم تنهایی دق میکنم تو خونه آپارتمانی. چند وقت دیگه یلداست. توروخدا دعا کنین من تا اون موقع بمیرم. خب منم دلم میخواست مثل جاریم مثل خواهرشوهرم.... با پدر مادرم دررفت وآمد باشیم با هم. مسافرت بریم شب یلدا خونه اونام برم ولی میدونم که شوهرم نمیاد 

راستش این داستان یکم عجیبه مگه میشه 

بخدا راست میگم. میدونم نمی‌کنید مگه میشه پدر مادر انقد بد؟؟ مامانم وقتی که بابام نیست اسم شوهرم از دهنش نمیفته ولی وقتی بابام میاد دیگه جرئت نمیکنه اسم شوهرمو بیاره 

بابات چشه؟؟؟ اه بابای من از اون ور بودم افتاده بسکه به شوهرم محبت میکنه و شوهرم پر رو شده اه اه اه

😢😢😢😢نمیدونم چرا میخواد زندگی منو خراب کنه. بخدا هر وقت با شوهرم رفتیم خونشون شوهرمو آدم حساب نمی‌کردن هی میگفتن زهرا جان بیا بشین پیشم ولی با شوهرم یه کلمه یه کلمه یه جز سلام خوبی حرف نمیزدن 

رابطتونو کم کن من جای شوهرت بودم اصن خونتون نمیومدم ک بخاد بم ازاین حرفابزنه

دیگه نمیاد که..... از اون روزی که بابام بهش گفت خر نفهم فقط بخاطر این که به من گفته بود زهرا جان! بخاطر جان!! از اون روز دیگه نمیاد

دیگه نمیاد که..... از اون روزی که بابام بهش گفت خر نفهم فقط بخاطر این که به من گفته بود زهرا جان! بخ ...

عجب ادمیه بابات

اگه هوی و پیشته صدات میکرد خوب بود؟؟ رابطتو کم کن هرچی دورتر بهتر

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
دیگه نمیاد که..... از اون روزی که بابام بهش گفت خر نفهم فقط بخاطر این که به من گفته بود زهرا جان! بخ ...

ببخشید چه بی غیرتی شما...همونجا باید جواب پدرتو می دادی...ببخشید پدرت مشکل عقلی دارن؟!

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2706