2737
2734
عنوان

جارو برقی فلیپس یا بوش

127 بازدید | 20 پست

سلام دوستان. من چند وقتی هست میخواستم جارو برقی بخرم از اونجایی که مامانم و خواهرام همشون بوش دارن و راضی هستن منم میخواستم بوش بخرم ولی لوازم برقی که خریدام رو انجام دادم پیشش گفت الان فلیپس بهتره منم دیروز دل به دریا زدم و جارو برقی فلیپس خریدم. بنظرتون اشتباه نکردم؟ مغازه داره گفت الان دیگه بوش قدیمی و اورجینال خیلی کمه و تشخیص اصل بودنش خیلی سخته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم شوهرم لوازم خانکی ایرانی قروشه خارجیم دوستاش هستن خاستی بگو اگ تهران بودی ایناسوداشون خیلی کمه توی پاساژ تو امین حضورن سوداشون پایینه برعکس پاساژای دیگ اینم کارگره میفروشه برات جورکنه ..من ک خ دم بکو دارم عالیه مامانم زیمنس داره ک فوق العادس

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم
2740
عزیزم شوهرم لوازم خانکی ایرانی قروشه خارجیم دوستاش هستن خاستی بگو اگ تهران بودی ایناسوداشون خیلی کمه ...

من شیرازم خانومی. ولی میتونید ازش قیمت گوشت چرخی پارس خزر رو بپرسید واسم؟

همه بازار میگفتن الان فلیپس بهتره تاتن یکم دو دل شدم از خریدم

خب چجوریه چند واته صداش چقدره چون الان اخرین مدل بوش فوق ساکته و مکشش خیلی عالیه 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
من شیرازم خانومی. ولی میتونید ازش قیمت گوشت چرخی پارس خزر رو بپرسید واسم؟

داره میره سرکارپرسیدمیگم چون ایناوسایل بزگ فروشن گازیخچال هود روشویی و اینا ولی بازم میپرسه

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم
2706