2737
2739
عنوان

خونریزی در هفته ششم

3311 بازدید | 13 پست

سلام دوستان ، من هفته ششم هستم . چهارشنبه هفته قبل با سونو واژینال جنین و ساک بارداری دیده شد . از دیروز صبح خونریزی شدید پیدا کردم ، رفتم سونو شکمی انجام دادم ، گفت ساک بارداری اومده پایین و ساک ایده آلی نیست و البته با سونو شکمی جنین دیده نشد و گفت  نمیگم سقط کن تا ۱۰ روزه صبر کن و پروژسترون مصرف کن . من دیشب با اولین شیاف کامل خونریزیم قطع شد . به نظرتون امیدی داشته باشم . یا تلاش الکی دارم میکنم . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هفته ی پیش پنج هفته و خورده ای بودی ک جنین و دیدن ؟ 

نترس منم خونریزی داشتم ۳ روز رفتم شکمی گفتن شاک سره جاشه 

بعدم واژینال دلدم گفتن دوتا ساک هست دوقلو وسط رحم فقط علائم خونریزی ام دیده بودن کناره های رحم 

شیاف بزن استراحت کن بسپر ب خدا ی دوهفته دیگ باید تکرار کنی سونو تو 

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
2728
هفته ی پیش پنج هفته و خورده ای بودی ک جنین و دیدن ؟  نترس منم خونریزی داشتم ۳ روز رفتم شکمی گف ...

ممنون عزیزم ، بهم گفت ۱۰ روز دیگه تکرار کن سونو رو ، گفت فقط هم واژینال سونو کن . احساس کردم داره امید الکی بهم میده و منم تلاش الکی میکنم 

تحت هیچ شرایطی وقتی میگن سونو شکمی معلوم نیست. یونو واژینال انجام ندین صبر کنید دو هفته بعد 

تاالان منو مجبور کردن دوبار سونو واژینال انجام دادم . توی سونو شکمی میگن چیزی دیده نمیشه . 

هفته ی پیش پنج هفته و خورده ای بودی ک جنین و دیدن ؟  نترس منم خونریزی داشتم ۳ روز رفتم شکمی گف ...

ببخشید متوجه سوالا نشدم . آره عزیزم هفته قبل گفت پنج هفته ای . ولی متاسفانه من قبل از این بارداری یه سقط سه هفته ای داشتم . برای همین اصلا نمی‌دونم تاریخ لقاحم و پریودیم کی هست. هفته قبل هم بر اساس طول جنین که ۴ mm  بود گفت پنج هفته ای . 

2738
ببخشید متوجه سوالا نشدم . آره عزیزم هفته قبل گفت پنج هفته ای . ولی متاسفانه من قبل از این بارداری یه ...

من پنجشنبه ی هفته ی پیش ب گفته ی خودم ۶ هفته میشدم ولی چون خونریزی کردم 

واژینال انجام دادم 

گفتن دوتا ساک دیده میشه پنج هفته دو روز یکیشم پنح هفته ویه روز جنین و کیسه زرده هم ندیدن 

خوبه بزا شما دیده شده من خیلی نگرانم 😔😔 

چرا برا من دیده نشده پس

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
من پنجشنبه ی هفته ی پیش ب گفته ی خودم ۶ هفته میشدم ولی چون خونریزی کردم  واژینال انجام دادم&nb ...

نگران نباش ، دیده میشه هفته های آینده . اصلا عجله نکن برای دیده شدن .  من مشکلم اینه هرچی میرم سونو بازم میگن ۵ هفته . یا بر اساس ساک بارداری میگن یا بر اساس جنین . الآنم که خونریزی دارم و هیچ علایمی از حاملگی ندارم . من آخرین پریودیم یا همون سقطم ۲۶ شهریور بوده . ولی تقریبا مطمینم لقاحم اخرای مهر ماه بوده . ولی هفته های بارداری و بالا نمیره . این نگرانم کرده 

نگران نباش ، دیده میشه هفته های آینده . اصلا عجله نکن برای دیده شدن .  من مشکلم اینه هرچی میرم ...

اهان جور درنمیان تطبیق ندارن اره شمام فقط باید صبر داشته باشید انشالله ک هرچی صلاحه

چیشد شما دوقلوهاتون موند؟

نه من سقط شدن تموم شد رفت الان بارداری دومم هست گلم