2733
2739
عنوان

چجوری یه سریا تو ازدواج انقدر شانس دارن؟😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1022 بازدید | 73 پست
من که از هیچی شانس نیاوردم نه ازدواج نه شغل نه چیزهای دیگه که بعضی آدمها راحت بدست میارن نمیدونم مو ...

تو نی نی سایت نبودی؟!

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون مثبت اندیش بوده همیشه از خدا شوهر خوب خواسته و تو ذهنش تجسم کرده خدام داده

اره بابا

من يه دختررو ميشناسم واقعا خيلي خيلي خانواده معمولي داره

حالا از مظر سطح مالي ك فقير ب حساب ميان ولي از بچگي ارزوهاش بلند بود

ميگفت نه من حتما با يه مرد پولدار ازدواج ميكنم و همينم شد خداروشكر

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
من که از هیچی شانس نیاوردم نه ازدواج نه شغل نه چیزهای دیگه که بعضی آدمها راحت بدست میارن نمیدونم مو ...

لابدتوصف دسشویی بودی😁

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞
2731

والا اینا ک شماها میگین من ندیدم

دوتا شوهر خاهر من تو کل فامیل به عاشق پیشگی و زیبایی معروفن ولی خو خاهرامم خیلی خوشگل نچرالن،یکیشون سفید و بوره یکیشونم همه میگن شبیه مرجان محتشم 

هرچی پسر خوب و خوشگل و پولدار میبینم با سیاست ازدواج میکنن 

یکی از دخترا فامیلمون خیلی خوشگله ولی باباشم خیلی پولداره،باباهه رسما گفته بود دخترم خاستگار زیاد داره ولی هیچکدوم بخاطر دخترم نمیان بخاطر پول من میان....یعنی رسما دختر بیچارشا شست😂😂😂😂😂

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
من 😳😳😳 من یک عدد زبون بسته به تمام معنا هسدم

عزیزم خانمی

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
2740
ازدواج مث هندونه در بسته راه شناخت هم مث همون هندونس🙄 اگه گفتین چطوری😅

کجاشو چاقو بزنم 😂یا کجاشو بکوبم روش تپ تپ صدا بده 

با این اوصاف باید شب خواستگاری تاب تاب خمیر بازی کنیم دیگ 😂😂😂😂😂😂😂

معمار و طراح داخلی / برای مشاوره طراحی منازلتثن درخواست دوستی بدید 
یه چشم پزشک پس حتما بره😕😂احمدی نژاد خوشگل جللق الخالق

شاید چیز دیگش خوشگل بوده ما نمیدیدیم!؟

🤷🏻‍♀️

من نهایت بتونم گوگولیه بامزه باشم                              چطوری اینقدر داف هستین🙃🙃

استارتر یه چیز میگم باور کن و جدی بگیر هیچ وقت از روی ظاهر زندگی قضاوت نکن .من خودم خیلی ها حسرت شوهر و زندگیم را میخورن ولی فقط خودم میدونم چقدر مشکل دارم ولی ظاهر زندگیم را حفظ میکنم و انهایی هم که فکر میکنن شوهرم خیلی خوبه اگه اخلاق واقعی و وسواس شوهرم را میدونستن یه لحظه هم باهاش زندگی نمیکردن 

https://www.instagram.com/p/B52IMIShIP3/? اینو دیدی😂😂😂😂 igshid=143aeyc8e3hlb

بببین الان دیدم ،خوشبخت بشن، ببین اون مهمون کناری رو دقت کردی چجوری نگاشون میکنه قشنگ تو قیافش چ شانسی داره طرف رو می شه دید🤣🤣🤣🤣🤣🤣

https://www.instagram.com/p/B52IMIShIP3/? اینو دیدی😂😂😂😂 igshid=143aeyc8e3hlb

وووووی چه عشوه ای میاد😊😂

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞

ميخواي يه جيزي بگم بيشتر دلت بسوزه يكي را ميشناسم قدش بلد نيست وزنم بالاي صد  چهره معمولي خانوادهاشون هردو طرف خوبن ودر حد هم دختر ه تو پول غلت ميزنه شوهرش هم بلند خوشتيپ چهره معمولي حرف هميشه حرف خانم خونه هست دارن ميرن امريكا

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2706