2737
2739
عنوان

چجوری یه سریا تو ازدواج انقدر شانس دارن؟😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1022 بازدید | 73 پست
😅😅😅😅 اعتماد به نفس عروسو خیلی تحسین میکنم  خوش بحالش

بببین همسرش باعث شده همچین اعتماد ب نفسی بگیره ،خدایی ببین هی میگ بیا دستت رو بده بچررخونمت ،ما اگ مثل این خانم یه کم فربه بودیم همسرمون جعبه یخچال تنمون میکرد میگفت بشین گوشه ی سالن🤣🤣🤣🤣🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بببین همسرش باعث شده همچین اعتماد ب نفسی بگیره ،خدایی ببین هی میگ بیا دستت رو بده بچررخونمت ،ما اگ م ...

جعبه یخچال آخه 🤣🤣🤣🤣🤣چقدرسرصبحی خندیدم تواین تاپیک

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞

راس میگی والا منم دیدم کسایی ک تناسب ندارن ، مثلا پسر همه چی تموم و خوش اخلاق و قد بلند و تحصیلکرده دختر یخ و نچسب و ظاهرشم متوسط رو به پایین یا ی دختر مث ماه خوش اخلاق و درست حسابی و تحصیلکرده پسره هیجیییی نداره حتا اخلاقم نداره آدم دلش خوش باشه واقعا آدم حرصش میگیره چرا قسمت این اینه قسمته اون اون😐😐😐😐😐

2738

بچه ها هرکی رو دیدین خوشبخت تره یااز شماخوشگلتره فقط به این کارو کنین شونه هاتونو بندازین بالا بگین خدا عادله به هرکی به طور مساوی همه چی داده خیلی راحت ترین دیگه هم حسادت نمیکنین

دانشجوی ادبیات فارسی دانشگاه علامه طباطبایی
دقیقا همینه کلیه هام و دستگاه گوارشم عالی کار میکن همش دستشویی ام ،کاش به جا اینا شانس میداد خدا

عیب نداره همین که کلیه ات سالمه خداتوشکرکن😁

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞
میدونم دیگگگ  ،چون استتارش بالاس جعبه یخچاله لامصب🤣😂

خخخ خداخفت نکنه آخه بااین فکرات🤣🤣🤣