2703
2713

۲۷ هفته و پج روز هستم طول سرویکسم یه دفعه ای شده ۲۲ 

روی توالت فرنگی چقدر میتونم بشینم؟

میتونم برم سر سفره بشینم یا حتما توی جام باید باشم؟

نماز رو میشه نشسته خوند؟ یا حتما باید دراز کش باشم؟ 

تو رو خدا اگر سوالی در مورد کنجکاوی های خودتون دارید یه وقت دیگه رو انتخاب کنید من الان از نظر روحی داغونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من هفته ۲۹ و۵ روز سرویکسم شد ۲۲ دهنه رحمم ۷ میل بازه 

رو سفره میشینم از دستشویی ایرانی استفاده میکنم ولی تمام روز در حال استراحتم هیچ کاری نمیکنم به جز هفته ای ۱ بار حموم چون نباید زیاد حموم کنم هر هفته ای ۱ دونه پروژسترونم میزنم فردا توکل به خدا میرم ۳۴ هفته

خدایا یه نی نی تپل و سالم قسمت همه ارزومنداش بکن پسر کوچولوی منم واسم نگهدار😍😍😍خدایا گله دارم از زمینو زمانت از دلم که هر روز میشکنه و هیچ مرحمی براش پیدا نمیکنم دلم میسوزه واسه مادری که بادردو دلام موهاش سفید شده واسه پدری که هر روز به غماش اضافه میکنم خدایا کمکم کن واسم دعا کنین محتاج دعاهاتونم😢

حالا چرا شبو روزت يکي شده .محض احتياط بيشتر دراز بکش زياد حالت ايستاده و نشسته نباش.باز خداروشکر از اول بارداري اينطور نبودي .الان که اخراشه.مامان من بنده خدا نه ماه استراحت مطلق بود

2714
نشستن سر جام استراحت مطلق محسوب نمیشه؟ حتما باید دراز کش باشم؟ روی صندلی چقدر میتونم بشینم؟&nb ...

دکترم‌بهم گفت میتونم ن اهار درست کنم ولی من اینکارو نکردم حتما موقع غذا درست کردن رو صندلی بشین زیاد بلند نشو بیشتر بخواب

خدایا یه نی نی تپل و سالم قسمت همه ارزومنداش بکن پسر کوچولوی منم واسم نگهدار😍😍😍خدایا گله دارم از زمینو زمانت از دلم که هر روز میشکنه و هیچ مرحمی براش پیدا نمیکنم دلم میسوزه واسه مادری که بادردو دلام موهاش سفید شده واسه پدری که هر روز به غماش اضافه میکنم خدایا کمکم کن واسم دعا کنین محتاج دعاهاتونم😢
من هفته ۲۹ و۵ روز سرویکسم شد ۲۲ دهنه رحمم ۷ میل بازه  رو سفره میشینم از دستشویی ایرانی استفاده ...

منم مامانم قراره بیاد پیشم فقط کارای شخصیمو نمیدونم باید تا چه حد مراعات کنم

سلام نشستن برات مشکلی پیش نمیاره ولی طولانی نشه پله ممنوع کاملا...خم شدن ممنوع دسشویی حتما فرنگی برو...سرپا زیاد واینستا 

کارای شخصیت رو میتونی انجام بدی ولی اصلا نباید فشار بیاری به خودت اگه میخوای حموم بری از اولش رو صندلی میشینی تا آخرش رو زمین نشستن هم ممنوع باید رو مبل یا بلندی بشینی و پاشی ماشین هم چون میره تو چاله چوله و دست انداز حتی الامکان ممنوع این دو سه ماهو به شختی میگذرونی ولی به جاش نتیجه میبینی ان شالله به سلامتی بغلش بگیری

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن

عزیزم ناراحت نباش جنین خطر رو رد کرده وخدای نکرده هر وقت دیگه متولد بشه حتما زنده میمونه پس نکران این موضوع نباش.بهتر همون تو رختخواب غذا تو میل کنی.عزیزم وبرای دستشویی فقط.خارج از رختخواب باشی.گرمی بخور‌غذاهای ملین بخور که یبوست نشی ونخوای زور بزنی.حتما با پرشگ در مورد زدن آمپول رسیدن ریه تو شکم مشورت کن کی بزنی من۶ تا در دو نوبت زدم در هفته۳۲ البته الان باردار نیستم.وآمپول پرلوتون خیلی پیشیگیری میکنه از درد زایمان زود رس.حتنا با پزشک مشورت داشته باش

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞

از توالت فرنگی استفاده میکردم و نشسته نمازم میخوندم هفته ای یکبار حموم میرفتم سر جام تکیه میدادم با سینی برام غذا میوردن 

بقیه ش همش دراز کش بودم

اما همش گذشت 

کلام آخر....اللهم عجل لولیک الفرج
2706