2737
2739
اقا تو فیلما چرا با اوق زدن میفهمن حامله ان ولی ما باتاخیر پریود ینی اونا پریود نمیشن😑

نه چون صدا سیما همیشه پریوده دیگه پریود شدن نشدن زنا به چشم نمیاد😂😂😂

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه چون صدا سیما همیشه پریوده دیگه پریود شدن نشدن زنا به چشم نمیاد😂😂😂

اصلا توهینه ب شعور ببیننده

خداکی میشه از دستشون خلاص شیم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
براجنسیت😅😅

جنسیت چیه چکاپ لگن برای زایمان😀تازه بگو اموکسی سیلینم خوردی

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
2728
واي مث شوهر من اوايل با هر اقدام ميگف باردار نيستي  ميگف چطور تو فيلما خانومه با يبار باردار م ...

چطوری؟ببخشید نیومدم تاپیک زیاد حال و احوالم خوش نیست این روزا

چيزي شده عزيزم 💞 منم خوبم شكر 

ماه قبل که اقدام کردم باردار شدم اما متاسفانه بارداری خارج از رحم شد الان دو ماه درگیر استرس و دردسراشم الان خداروشکر خوبم اما کلا حوصله سایت اومدن ندارم

2740
😂😂من وقتی اومدم سایت ک دیگه خیلی دیر شده بود بچم تو بغلم بود😶 😂😂

😂😂😂من ب موقع اومدم

الان دارم فوق تخصص امور مادرشوهرو پاس میکنم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
ماه قبل که اقدام کردم باردار شدم اما متاسفانه بارداری خارج از رحم شد الان دو ماه درگیر استرس و دردسر ...

عزيزم ناراحت نباش 

ايشالا زود يه ني ني ناز باز مياد تو دلت 

ميشه بگي علائمت چي بود

😂😂😂من ب موقع اومدم الان دارم فوق تخصص امور مادرشوهرو پاس میکنم

زیاد دخول نکن خطرناکه😂😂😂😂

واي مث شوهر من اوايل با هر اقدام ميگف باردار نيستي  ميگف چطور تو فيلما خانومه با يبار باردار م ...

خاک برسرشون حداقل هیچی نگن تقویم چک کنن مام ب رومون نمیاریم

زیاد دخول نکن خطرناکه😂😂😂😂

پیش خودمون بمونه من خودم از اون عروسام ک چهل متر زبون داره ی چی بگه دوتامیشنوه

عزيزم ناراحت نباش  ايشالا زود يه ني ني ناز باز مياد تو دلت  ميشه بگي علائمت چي بود

خب ادم روحی بیشتر داغون میشه اونم بخاطر هورموناست بیشتر،علائم تا دلت بخواد خیلی مفصله واقعا من هردو تخمدانم تخمک ازاد کرد که خب گاهی اینطور بودم دردسو حس میکردم چندروز قبل پری لک لانه گزینی داشتم اما سر موعد پری شدم که گفتم خب پریه و بارداری نیس اما دیدم بهد هشت روز خونریزیم بند نیومد و بقیه ماجرا بماند پیش چند دکتر رفتم و چقدر اختلاف نظر بود

2706