2737
2739
عزيز دلم ايشالا يه ني ني صحيح و سلامت با اولين اقدامت بياد تو دلت و بارداري و زايمان راحتي داشته باش ...

انشاالله ،امیدوارم دوران بارداری و زایمانت شیرین ترین لحظه هایی باشه که تاحالا تجربه کردی و ادامه دار شه برات❤️❤️❤️❤️ 

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
اره بابا معلوم میشه اصلا همون دیشب حین رابطه هم میزدی مشخص بود😂😂😂😂😂

بنظرم اصلا نیاز نبود خودش بزنه بیبی رو میداد شوهرش تست میکرد هم مشخص بود 😂😂

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بنظرم اصلا نیاز نبود خودش بزنه بیبی رو میداد شوهرش تست میکرد هم مشخص بود 😂😂

اره بابا علم خیلی پیشزفت کرده بی بی رو شیافم کنی مشخصه ک بارداری یا نه😂😂😂

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
اره بابا علم خیلی پیشزفت کرده بی بی رو شیافم کنی مشخصه ک بارداری یا نه😂😂😂

😂😂😂😂😂 احساس میکنم دیگه داریم تا دوره جنینیه خودمونم میریم عقب😂😂😂

اونم فقط برای یه بیبی چک مثبت

😂😂😂😂😂 احساس میکنم دیگه داریم تا دوره جنینیه خودمونم میریم عقب😂😂😂 اونم فقط برای یه بیبی چک م ...

😂😂😂😂 سرصبحی قحطی حرفه گیر دادیم ب جیش مردم😒😂

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
2738
اونایی که لایکت میکنن = از طرف گروه خانم های بی صبر و طاقت 😂

😂😂😂😂😂

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
😂😂😂😂 سرصبحی قحطی حرفه گیر دادیم ب جیش مردم😒😂

مگر اینکه با جیش بخندیم 

خسته شدیم همش تاپیک مادر شوهرو عروس و خیانتو اینا

والا بخدا دلخوشی کمه تو این مملکت😐😂😂😂

چندوقت پیش توی تلگرام این گروه های جوک مثبت ۱۸ دیدم از صفحه نینی سایت اسکرین گرفتن و زیرش جوک نوشتن

سوال خانمی بود که سیر استفاده کرده و سیر گیر کرده الان چه کنه

و من قشنگ هنگ بودم

واااای جدی؟!!!! 

اره بخدا 

و جوکشم این بود که هیچی الان کلم و کرفس و سرکه هم بریز توش درشو بذار ترشی شه...یعنی حالم بد شدا

واقعا نمیدونم خانم ها نباید توی فضای مجازی این چیزارو بگن یا فرهنگ انقدررررر پایینه

2706