2737
2734
عنوان

به نظرتون الان واسه خرید دلار دیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 911 بازدید | 94 پست
برای سود شخصی همه رو بدبحت میکنن اگ هرکی فقط ب خودش فک نمیکرد این نمیشد مردم بدی هستیم

عزیزم من واقعا جواب شما رو جز سکوت نمیتونم بدم. من و شما و بیشتر جمعیت سایت و اکثریت مردم ایران مردم عااااادی هستیم که نه این وضعیت الانمون دخیلیم نه تو هیچی تو این مملکت. و روز به روز داریم گرسنه تر و پا برهنه تر میشیم. من برای این پول هزار تومن به هزار تومنش زحمت کشیدم و کمتر از کاری که دارم انجام میدم گرفتم. حق منه که بخوام پولمو حفظ کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا پست فطرت ترین آدما اونایی هستن که سرمایشونو با خرید دلار میخوان ببرن بالا خدا ازشون نگذره ان ش ...

یا علیییی😂😂تمام عمرمون آدمایی بودن که با دلار سرو کار داشتن و از ابن راه نون میخوردن حالاکه عوامل دیگه ای داره دلار رو بالا پایین میکنه فحششو این بدبختا میخورن؟ امان از جهل امان از نادانی امان از مغز معیوب که هر حرفی رو بدون شناخت به زبون میاره

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2728
چشم حتما روچشام.اونورمیگم 

ممنون شوهرم میگف امروز بفروشیم گفتم صبر کن بلکی کمتر قرض بگیری حالا میترسم یهو بیاد پایین ،خسته ایم از بدهی 

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
2740
اینا همش شعاره‌ کار خودتو بکن یادمه علی کریمی یه زمانی کمپین راه انداخته بود گوشی و طلا و ماشین و ...

دقیقاااا من هیچ نقشی تو هیچیییی نداریم ما هیچیم. مردمی که الان میبینم جیب خالی تر از اینن که به مدل جدید ماشین و چه و چه فکر کنن ولی قیمت همه ی اینا میره بالا و این فقط و فقط دست ی سریه

یا علیییی😂😂تمام عمرمون آدمایی بودن که با دلار سرو کار داشتن و از ابن راه نون میخوردن حالاکه عوامل ...

حرف دلمو زدی خواهر هی می خواستم واژه ی ساده لوح و جهل و به کار ببرم میترسیدم بهشون بر بخوره بزنن تاپیکو بترکونن. جنبه هم که ندارن. ما شدیم ظالم و مفسد فی الارض تا همین الانش.

دقیقاااا من هیچ نقشی تو هیچیییی نداریم ما هیچیم. مردمی که الان میبینم جیب خالی تر از اینن که به مدل ...

هفته پیش مجبور شدم خونمو 25 میلیون زیر قیمت بفروشم 😔 سخته سخت

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
2706