2737
2739

هفته چند زایمان طبیعی داشتید 

کلا چند ساعت طول کشید از وقتی رفتید بیمارستان تا موقع زایمان

چ کارهای کردید که احساس میکنید به روند زایمان تون کمک کرده باشه مثلا قرصی داروی ...

واینکه وزنتون چقدر بود موقع زایمان ممنون میشم همه رو جواب بدید

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دوتابچم ۳۸هفته بچه اولم ساعت دونصفه شب دردم گرفت ۸صبح زایمان کردم روزعاشورابودپسردومم ساعت یازده صبح دردم گرفت دوازده ونیم زایمان کردم 

⦉ ٺۅ یھ ݩڣــࢪۍ ۅلۍ ھݦھ دݩیأی ݦݩے♥️🫂 خدایا شکرت

ی نفر محض رضای خدا بیاد جواب بده

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

چهل هفتم که تمام شد ساعت ده شب کیسه ابم پاره شد تا شش صبح نه درد نه پیشرفت نداشتم امپول فشار زدن ساعت دو ظهر پسرم دنیا اومد وزنشم ۳۸۱۰ بود وزن خودمم فک کنم ۹۷ بود . کار خاصی هم نکردم فقط یکم پیاده روی داشتم ماه اخر . 

2740

اولی 37 هفته، دومی 38،سومی آخر 36،هیچ کاری نکردم، اولی از زمان شروع درد واقعی تا زایمان حدود 2 ساعت، دومی یک ساعت و نیم و سومی هم یک ساعت، وزنم هم سر هر سه هفتاد کیلو بود ک باردار شدم، سر اولی 13 کیلو دومی 23 کیلو و سومی 13 کیلو اضافه کردم، هر سه زایمانمم عالی و بی مشکل بود خداروشکر 

💗💗💗