2737
2734
عنوان

شوهرم با قطعیت میگه بچمون پسره..

1107 بازدید | 50 پست

چون ت خاب دیده پدر خدابیامرزش ی پسر بچه داده بغلشو گفته فلانی بیا بچت پسره شبیه بچگیای خودتم هس.الان همش میگه پسره دوهفته دگ میرم انومالی میترسم اگ دختر بود نتونه هضمش کنه.میگم شاید دخمله میگه نه چون پدرم اونو داد بغلمو گف پسره .

.ی صلوات برا آرامش دلم بفرستین❤

دیگه دخترم باشه مجبوره بپذیره

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خواب دیدم بچم دختره ولی پسر بود.

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
2728

من هم خواب دختر دیدم‌هم پسر 

ولی گوشواره دیدم تو خواب. میگن گوشواره پسره

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2738
منم همینو میگم اخم میکنه

الکی بگو یکی تو نی نی سایت همین خوابو دیده بود بچش دختر شد 

بذار آمادگی داشته باشه 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

از قضا میگن بجه تو خواب برعکس میشه 🤣من همیشه خواب میدیدم مادرم یه دختر دیکه داره همیشه به مادرم میگفتم  میگفت میگن برعکس میشه ولی بچه سومی در کار نیست خواب دیدی خیره 😁ولی بجه سومش هم پسر شد در حالی که بچه نمی خواست ناخواسته بچه شد😀😁😁😁😂

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

ولش کن بزار با خیالاتش بگذرونه

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    
2706