2733
2734
اي جان راست ميگي؟؟؟دوست بودين؟

دوست داشتم بياد خواستگاري 

بهم نامه داد پسر عموم بود شمارشم زيرش نوشته بود 

گفت اگه اوكي بود ج بده 

من ناز كردم تا بالاخره پيام داد چي شد جواب من؟قبلش دوست شديم ٦ سال بهد اومدن خواستگاري 

٣ سال عقد 

٥ ساله ازدواج كرديم 

بعني عاشقش بودمااااا

اونم عاشق من بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه یه جوری بود مجبور شدم آره یه پسر دارم اگه بچه ندلشتم جدا میشدم، احساس میکنم شوهرمم منو دوس ندار ...

ان شا الله خدا بهت آرامش بهت بده و اون عشق و بین خودتو و شوهرت ایجاد کنه که نا ارومی نباشی🌹

2731

من دوسش نداشتم تو گروه ی اکیپ بودیم باهم همه جا میرفتیم شوهرمم اونجا بود با هم دوس شدیم اون خیلی جدی گرفته بود من عاشق ی نفر دیگه بودم بعد من از عشقم براش میگفتم انقدر صبوری کرد و انقدر بدون حسادت و بدون نیت بد نظر میداد انقدر عاشق بود ک حتی حاضر بود من ب عشقم برسم منم عاشقش شدم و روزی هزار بار میگم خدایا شکرت ک اون ادم نشد فک میکردم عشقه اما هیجان بود الان عاشق شوهرمم و با دنیا عوضش نمیکنم 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑
خدايي چيكار كردي؟؟اين راجبه منم كه طرفم خيليييي دوسم نداره جواب ميده؟؟دوسم داره ولي نه اونقدري كه من ...

من دوسش داشتم اما ابراز نکردم همش پسش زدم و اون رفت اما دوسال که گذشت در رابطه با موضوعی بهش پیام دادم  و دوباره رابطه مون شروع شد و بعدشم ازدواج 

و رمز موفقیتم اول اینکه خدا خواست دوم اینکه گذاشتم سختی بکشه تا بهم برسه نخواستم فکر کنه دم دستیم اما قلبا براش میمردم 

من دوسش داشتم اما ابراز نکردم همش پسش زدم و اون رفت اما دوسال که گذشت در رابطه با موضوعی بهش پیام دا ...

اخه تو اين مدت دوسال فقط خداست كه تعيين ميكنه كي به كي برسه منم كه ٥ ساله كارم التماس به خداست 

بعدم اومد خواستگاریم چون از اول برای ازدواج منو میخواست بهم گف هرچی بوده گذشته و تموم شده منم خدایی هیچی ازش پنهون نکردم تا زمانی ام ک دوسش نداشتم هیچ رابطه ی خاصی باهاش برقرار نکردم ک ی وقت ضربه نخوره حتی دستم بهش نمیدادم خیلی سرسنگین نه ماه دوس موندیم اومد خواستگاری 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑
اخه تو اين مدت دوسال فقط خداست كه تعيين ميكنه كي به كي برسه منم كه ٥ ساله كارم التماس به خداست 

میرسی همین انتظارم قشنگه  .انشالله خدا انچه براتون خوبه و قلبتون رو آروم میکنه براتون بخواد 

اهااااان اگه ازون جهت بخوای والا من فک میکردم عشقه ولی نبود و بهمم نرسیدیم 🤣🤣

بعدم اومد خواستگاریم چون از اول برای ازدواج منو میخواست بهم گف هرچی بوده گذشته و تموم شده منم خدایی ...

منم مثه تو بودم حتی تا یه روز قبل عقد نزاشتم ببوسه منو حتی تو دوران نامزدی 

فقط ی چیزو بدون اگه ب صلاحت نباشه خدا نمیزاره بهم برسید پس اگه بهش نرسیدی بدون ب نفعت بوده میدونم درکش سخته اما من تو زندگیم ب این قضیه رسیدم اعتماد کن ب خدا 

2706