2737
2739
عنوان

واقعا شما شوهرتونو دوست دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2069 بازدید | 105 پست
اونایی که میگن عاشقن میشه بگین یعنی هیچ اخلاق بدی نداره؟

چرا داره ولی خب دوسش دارم دیگ... ی بار گوشیش جواب نداد همه اخلاقای بدش یادم میرم... اما خب اخلاقای خوبش خیلی زیادتر از بدی هاش😅

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊

من در حد جنون  عاشقشم البته دو طرف اس از وقتی ازدواج کردم 

کلا ۳شب پیش مامانم موندم اونم شب اومدم فردا ظهر اومده دنبالم

ولی کل شبو با هم تلفنی حرف میزنیم.بهم میگه خونه خیلی بدون بی روحه

الان بیرونه و من کلی دلتنگشم وقتی نیست گوشه گیر میشم میرم تو لاک خودم حتی حوصله تلوزیونم ندارم

البته دیشبم دعوا کردیم صبح کلی نازمو کشید ومن محلش ندادم

ولی الان مث سگ پشیمونم

از خدا میخوام واسم همینجور نگهش داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم عشق همینه دیگه باهمه ی بدی هاش دوسش داشته باشی وگرنه همه که خوبی هارودوست دارن

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍

خوشبحالتون

نمیدونم چرا ولی اصلا عاشقش نیست و دلم براش تنگ نمیشه؛با اینکه مرد بدی نیست کلی اونی که من میخوامم نیست خیلی ارزوها داشتم برای ازدواج تو رویاهام که به هیچ کدومشون نرسیدم .

2740
خیلی سعی کردم نشده ذات هیچ ادمی رو نمیشه تغییر داد😔

متاسفم

از خدا میخوام حال دلتو خوب کنه 

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
واي وقتي تنها ميشم هي مهربونياش فداكارياش مياد تو ذهنم حس ميكنم الانه ك بميرم براش از خدا فقط اونو ...

عزیزم خیلی حرفات و داستان زندگیت قشنگ بود خیلی به دلم نشست😍😎

انشاءالله صدوبیست سال درنهایت خوشبختی و سلامتی درکنارهم زندگی کنید🌹🌹🌹

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍

بی عیب فقط خداست.من عاشق شوهرمم😍اخلاقای بدی هم داره مثلا بلندپروازه اهل ریسک کردن زیاده لجبازه درمورد کارش دروغ میگه بدهیاشو ازمن پنهون میکنه ولی خیلی زیاد دوستش دارم.

میدونی عشق یه حس درونیه.اگه طرفتو صدبارببینی و قلبت براش بتپه یعنی عاشقشی 

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
تاپیکاتو خوندم شوهرت خصوصیاتش عین‌شوهر من هست،من‌۲سالی میشه رهاش کردم وذره ای محبت یا عشق نسبت به او ...

بنظرت راهی نیس؟

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله