2733
2734
عنوان

واقعا شما شوهرتونو دوست دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2069 بازدید | 105 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهرمو  دوست دارم حتی خیلی وجودش بهم آرامش میده "خیلی نگرانش میشم همیشه هواشو دارم ۴ ساله مث رو ...

عزیزم بعضی وقتا هم دوست داشتن با وابستگی اشتباه گرفته میشه.

زنای ایرانی فقط وابستن

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

واي وقتي تنها ميشم هي مهربونياش فداكارياش مياد تو ذهنم

حس ميكنم الانه ك بميرم براش

از خدا فقط اونو ميخوام ك تا پيريم همينجور كنارم باشه

اون قهرمان زندگي منه

و منو از تاريك ترين سياهچاله ها نجات داده و هميشه محكم دستمو گرفته 

هميشه كمكم كرده

از جونش برام مايه گذاشته

وقتي دوست بوديم( از دبيرستان ك همسايه بوديم تا دوران دانشگاه دوست بوديم) تو زمستون ميومد پشت دره اتاقم تو ماشين ميخوابيد با اين ك خونمون كسي جز من نبود

وقتي جدا شديمو اون نامزد كرد منم ازدواج كردم

از نامزدش جدا شدو

وقتي شنيد دارم منم طلاق ميگيرم منو پيدا كرد منم الكي بهش گفتم حاملم بي خيال من شو

ولي گفت نوكره بچتم هستم

اون دوران خيلي عذاب ميكشيدم و بعد از طلاقم تا يك سال از ناراحتي فقط دادو دعوا سرش ميكردمو ميگفتم من اون دختري ك تو ميشناختي نيستم من ديگه افسردم من خودمم دوست ندارم

ميگفت عيب نداره درست ميشه تو فقط دست منو بگير( حتي تو اون دورانم پيشنهاده رابطه ب من نداد ميگفت ميخوام بدوني ارزش تو برام بشتر از چيزيه ك تصور ميكني)

يك سال حتي بدترين فحشارو از من شنيد ولي لبخند زد

انقدر مدارا كرد تا خوب شدم

و خانوادشو راضي كرد با ي دختره مطلقه ازدواج كنه

و خيلي چيزاي ديگه

خيلي اذيتش كردم خيلي 

2738
چند‌سال تفاوت سنی‌دارید؟

نه سال

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
2706