2737
2739
عنوان

نهالم😎

| مشاهده متن کامل بحث + 14745 بازدید | 1914 پست
هم قد توعم    

١٦٠ توام؟؟😂😂😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ممنون نازی ک تگم کردی خوبید چخبرا

از صدتا فحش بدتر بود جمله اولت😂😂

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2731
هم قد تو😂

حالا همش ٨ سانت بلندتريا عقدوووو اي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
😐بزم مسواک بزنم بکپم اط وقت کپیدنم گذش😂

😒😒😒کپت بخیر نخال جون😂😂😂هروز به یادته دخترم میگه نخال ببوشی داله

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
😂😂 پستاتونو میخوندم دیدم که بود😍😍

باهم روح شده بودیم😢

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2738
😂😂 پستاتونو میخوندم دیدم که بود😍😍

وحشيارم ميديدي؟

تو پشت شيشه بودي دستشون بهت نميرسيد😂😂

حالا همش ٨ سانت بلندتريا عقدوووو اي

😒بسوز بسوز 

😒😒😒کپت بخیر نخال جون😂😂😂هروز به یادته دخترم میگه نخال ببوشی داله

😂😂عزیزممم با اون لپاش

بهتر شد؟

از صدتا فحش بدتر بود جمله اولت😂😂

😝😝😝اوا خب باید از دعوت کننده تشکر کنم

شمام ک صاحب مجلسی

مرسی نهال جونم ک این اجتماع رو ترتیب دادی😘😝

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
😂😂عزیزممم با اون لپاش بهتر شد؟

😁😘😘😘نه هنوزززز چیزی میخوره نمیتونه قشنگ قورت بده خروسکش شدیده😑

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2706