2737
2734
عنوان

لباس عروسمو ۲ و ۵۰۰ خریدم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 7342 بازدید | 232 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه اشکالی داره خیلیم عالیه خداروشکرکه زودشداذیت نشدی برای بارداری و... مامان من که به عروسمون ازچن ...

عزیزم درسته به هیچکس ربط نداره اما چون معمولا دوران نامزدی و اشنای همین دوران عقده بهتره دختر و پسر رابطه فراتر نداشته باشن ادمی زاده و هزار اتفاق 

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   
2731
ازنظرشرعی وقتی بدنیست پس عرف همه جوره میشه دهن بینی...

چی بگم والا...توی روی بزرگتر ها نمیشه ایستاد که...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
عرفم بخاطره اینه که اومدن به تفاهم نرسیدن.خب چقدرازدواجاتونامزدی بهم خورده.بخاطراینه میگن مواظب باشی ...

دقیقا همینه عزیزم...شما خیلی عالی قضیه رو شرح دادی...دقیقا دلیل اصلی ش همینه. ...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
سلامت باشی گلم خیلی ممنون

عزیزم چرا از دست دادی؟۳۵هفته بچه میمونه ک با دستگاه

میشه برای سلامتی و ب دنیا اومدن ب موقع میوه درونم ی صلوات مهمونم کنی؟خدایا دامن همه منتظرا رو بحق علی اصغر سبز کن🙏
آره ربط که نداره ولی چه عجله ایه آخه برای بچه دارشدن !!؟!

وقتی یهویی میشه بحثش فرق داره

تااینکه طرف خودش اقدام

که به نظرمن هرجفتش ربطی به هیچکس نداره

جون یه بچه س که خیلیابرای رسیدن بهش هزارجوردرمان میکنن خداروخوش نمیادبه یکی راحت میده ازقصدسقط کنه واسه حرف مردم!مردمی که پس فرداهزارجورناباروری پیشم بیادواسه آدم بازحرف میزنن...

هرکاری کنی بازحرف میزنن...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2740
پس مشهد چرا انقد زیاده خخخخ من شیرینیم دادم به همکلاسیام همه استادامم میدونستن باردار شدم بعد رفتم خ ...

ما هنو نداریم به ما نرسیده😂

من نهایت بتونم گوگولیه بامزه باشم                              چطوری اینقدر داف هستین🙃🙃
والا خیلی خوبه،ما کنترل شده ی رابطه ی سطحی هم ک داشتیم هفته ای یبار میرفتیم معاینه که نکنه بکارت از ...

ما اونم نداشتیم 😂کلی رویا پردازی داشتیم واسه اون شب 😂

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
دلتون میخاست یا اتفاقی شد؟

ناخواسته بود

ولی خدابخواد من نخوام؟

برکتش زندگیموکلاًعوض کرد

قراربود دوسال بعدشم عروسی نکنیم!

ولی تااومدهمه چی عوض شد

خونه مون رهن بود شب عروسی همون اندازه رهن شباش جمع شد!

دوهفته بعدشم رفتیم چیدیم خونه مونو

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
دعواش کجا بود ؟؟؟؟😳😳😳 گفتم حرفت درست نیست چون شرع که تعیین شده عرفه که تو هر فرهنگ متفاوته  ...

عزیزم ما از نظر شرعی مشکل نداریم...ولی عرفی مشکل داریم...شما هرجور دوست داری برداشت کن...مشکل من نیست بیام چیزی رو برات توضیح بدم...

بحث شرع نیست ولی عرفا جامعه ما نمیپسنده بارداری در عقد رو..حتی خیلی از روانشناسان امروزی هم معتقدند دوران عقد نباید رابطه داشت مثل دکتر هولاکویی....

یه بستگان ما وقتی شش ماه از عروسیش گذشت بچش دنیا اومد من احمق گفتم عه ..شیش ماهه دنیا اومده گفتند نه تو چقدر پرتی‌.اونوقت زندایی دختره برای سرزدنی که رفته بود نوزاد رو بغل میکنه میگه ای شیطون عروسی بابات کلی رقصیدیا

امید آخرین چیزیست که میمیرد
2706